Volvo BM814

Bogami ja mog Volva pazim da ga ne opteretim previse , pa lagano sa njime bas zato sto je u godinama.mada mislim da moze komotno rame uz rame sa bilo koim novim traktorom od 140 ks da se kaci bez problema mrga je to od traktor
 
isidor je napisao(la):
Bogami ja mog Volva pazim da ga ne opteretim previse , pa lagano sa njime bas zato sto je u godinama.mada mislim da moze komotno rame uz rame sa bilo koim novim traktorom od 140 ks da se kaci bez problema mrga je to od traktor
Video sam par puta da mnogo bolje povuce od drugih i to jacih traktora
na primer rx170
 
Pumpa mozda pase od neceg drugog .treba da skines i da uporedis sa nekom u nekom hidraulicnom servisu ,a mozda moze i da se remontuje.
Ali mislim da nije problem naci .
 
Ja imam jednu u rezervi ali nikako da je nosim negde da je uporedim da vidim od cega pase .Slicne pupe imaju yto traktori .jer sam gledao kod jednog traktora lice ali nisam siguran taj traktor od 120 ima dve tri pumpe pa mi se cini da jedna je slicna
 
Joj ja neznam za original ali mislim da je to pumpa 30 l kapaciteta .
ako ima Yto traktor kod vas uporedi pumpe .
probaj kod ovih idi na sait http://www.hidraulika.biz
Post je spojen: [time]1296883941[/time]
_________________________________________________
ajde sad cu

Post je spojen: [time]1296909760[/time]
_________________________________________________
2e0jpt0.jpg
4ruc02.jpg
ovakva je kod mene pumpa . ta aluminijumska a ona crna to je od volana pumpa
Post je spojen: [time]1296935652[/time]
_________________________________________________
Jel to to
 
vidi ja na yto imam hidrauličnu pumpu kao što pravi prva petoletka trstenik.nije njihova ali kažu mi iz servisa da je ista.liči na tvoju ali pitanje kakvim su elementi unutra.zovi prvu petoletku pa pitaj :bravo:
 
Manje vise elementi ako moze da se na montira oda ide do 30 l kapaciteta podnosi volvo mada moze i vece litraze jedno 46 l
bilo bi taman
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
Kažu majstori da nemože da se opravi,od koga bi mogla da se stavi druga?A gde bi mogla da se nađe da se kupi? :ppozdrav:
Jes probao u čačku,ti remontuju sve živo
 
Milose mislim da Milorad Mahovac iz Novog Sada moze da ti nabavi. I ja se kod njega snabdevam za delove.
 
meni bi trebalo klipnjaca za volva bm 814 td 60 ako neko zna gde bi mogao to nabaviti br telefona ili adresa moze na pp unapred zahvaljuljem
 
Nazad
Vrh