Viljuškar

Ma uvek imam i to trenutno 3 komada. Slabo se prodaju , a jos teze nabavljaju. Nezna nas narod sta to znaci , i zato i saba potraznja.
 
Viljuškar za voćare za poželit. Tip si je dao truda i fino ga složio. Duple komande kvačila, kočnica, izmjenjivač protoka za volan... Jedan takav viljuškar bi mi lego ko kec na deset.

 
Da li neko od clanova zna gdje mogu nabaviti dijelova za Pobedin viljuskar turbomatik 16 npr. kocioni cilindar, obloge kocnica, piksne trapa,valjci-tockici krana,moze i polovno i dali postoji jos uvijek ta fabrika u Novom Sadu?
 
Da li neko od clanova zna gdje mogu nabaviti dijelova za Pobedin viljuskar turbomatik 16 npr. kocioni cilindar, obloge kocnica, piksne trapa,valjci-tockici krana,moze i polovno i dali postoji jos uvijek ta fabrika u Novom Sadu?
Ranko,u Backoj Palanci ima dosta servisa za viljuskare pa se tamo raspitaj.Imaju ljudi delova za sve i svasta.
 
Tu sve zavisi od prednjih točkova , što reče spajki , koliki teret može da nosi. Dakle od dimenzija guma , stanja i naravno da su radijalne.
 
Ja sam razmisljo da bi kupio IMP skip, pa na poziciju od prednje kasike montirao nosac viljuski, malo me brine nosivost i stabilnost. Da li neko mozda zna kolika je velicina, odnosno zapremina kasike kod IMP skipa?
 
Sta mislite o montazi viljuski na prednji utovarivac od traktora, izvodljivo ili ne izvodljivo?

Komsija sigurno da je izvodljivo samo to bi ti bilo najpametnije da potrazis utovarivac od nekog MF-a ili pitaj komsiju Marinkovica ili ove uz cestu Laktasi-Gradiska sto uvoze polovne masine

- - - - - - - - - -

Tu sve zavisi od prednjih točkova , što reče spajki , koliki teret može da nosi. Dakle od dimenzija guma , stanja i naravno da su radijalne.
Mi imamo na Steyr 540 utovarivac ali skinuli smo kasiku i stavili viljuske.Utovarivac za tako nesto treba da ima 4 hidraulicna cilindra 2 za dizanje a 2 za naginjanje,sto se tice prednjeg trapa svaki traktor ce to da izdrzi naravno recimo kod IMT 539 do 800kg sa tegom od pozada ide bez problema.
 
dobra stvar, samo bi ga trebalo prepraviti, mesto dvoje vila da ima jednu duzu, kako bi balu mogao lakse podici
 
znam da bi bila mala prepravka ustvari ne bi prepravljao nego bi napravio jednu cijev a ove dvije bi skinuo pa mozda zatreba za palete
 
i ja sam mislio na nadogradnju, jer uvek postoji mogucnost i za druge poslove, primena mu je vrlo raznolika. Sto se tice farbe nije ni bitna ako je on u dobrom stanju i najvaznije da ti cena odgovara
 
i stigao stroj kuci
viewer.php
[/URL] [/IMG]
 
Lepo izgleda , ali za okrugle bale nista bez frontala. Nek te u zdravlju sluzi.
 
Nazad
Vrh