Viljuškar

imam ja viljuskar sto se kaci za traktor,mogao bi da bude za prodaju ako se dogovorimo oko ::novac::. Viljuskar je original imt-ov nije pravljen,ima bocno pomeranje i umesto toplinga je klip pa moze i nagib da se podesava. nema na njemu razvodnik ali moze da se spoji na traktor pa da se koriste rucice iz kabine
 
Petar123 je napisao(la):
ja imam viljuskar koji se kaci na traktor
da bi dobro radio mora biti tezi traktor i da ima napred tegove ...
ne znam koji mi je post ovo da ne bude da postavljam oglas ali mozda bih ga i prodao ...


Koji ga traktor nosi koliko je tezak?
koliko novaca?
Post je spojen: [time]1299886264[/time]
_________________________________________________
amac86rs je napisao(la):
imam ja viljuskar sto se kaci za traktor,mogao bi da bude za prodaju ako se dogovorimo oko ::novac::. Viljuskar je original imt-ov nije pravljen,ima bocno pomeranje i umesto toplinga je klip pa moze i nagib da se podesava. nema na njemu razvodnik ali moze da se spoji na traktor pa da se koriste rucice iz kabine
Ajde daj neku sliku da ga vidimo i koliko moze da podigne kila i na koju visinu. Koliko novaca?
 
majstori! nije to tako jednostavna stvar....kupis traktorski viljuskar i resio si problem dzakiranja vestackog djubriva.ne neeeee :nono:

samo jedan jepisao od malopre da za to treba veliki traktor, koji ima hidrauliko koji izdrzi min 2500kg, pa dobre zadnje gume za isto kg. pa teras u rikverc itd. itd......tegovi.

po meni bolje jedan original ......... , ali za njega treba izbetonirati dvoriste!
 
2hqqkaa.jpg

2ro1bgn.jpg


Evo viljuskara koji je na prodaju cena 700 e. Skinut je razvodnik,ima bocni pomak i nagib (umesto toplinga ima klip). Nosen je sa rusom,najvecu tezinu koju sam ja sa njim dizao je 950 kg,moze vise al ja nisam imao sta da pomeram. Ako nekog nesto interesuje nek se javi na pp.
 
Da li je za koriscenje ovih traktorskih viljuskara treba i kardan ili ne? Ako ne treba, koliko onda hidraulicnih izvoda treba da ima traktor da bi mogo da radi sa viljuskarom?
 
Za ovaj moj je potreban jedan priključak jer samo ide gore dole.
 
Ja sam gledao da kupimi bio je sa sva tri posebna para.
1-gore i dole
2-levo i desno
3-nagib napred i nazad.
Bio mi je skup pa sam odustao.
 
Mi smo ga kupili i mnogo smo bili snjim zadovoljni. Ali odkad smo postavili prednji utovarivac od tad i ne pomislimo vise na Viljuskar. Viljiskar na traktoru je dobar samo za nuzdu, za one koji nemogu da dodju do prednjeg utovarivaca. Zato moj vam je savet da ne trosite novce bezveze na viljuskaru , ako ste vec resili dodajte jos malo i kupite prednji utovarivac.



 
Nema sta da se lazemo. Frontal je majka u poljoprivredi. A ako se radi o robi sa palete onda je tu viljuskar bolji.
 
Nazad
Vrh