Vesti o poljoprivredi ( Saša Dragin )

Poneki nisu svesni štabi značilo za nas poljoprivrednike da umesto Dragina dođe neko ko nema veze sa poljoprivredom i koji neštiti nas poljoprivrednike i uvede zabranu izvoza ,ukine subvencije ... i vrati polljoprivredu gde je bila pre tri godine na dno,
a sada je stup ove naše države.
 
Aj neka neko od admina napravi anketu, da se vidi među članovima koliko ljudi dobija subvencije po hektaru!!!!! Baš me zanima.... :cao:
Post je spojen: [time]1299275903[/time]
_________________________________________________
mikulaš je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
TOOOOOOOOOOOOOOOO ajmo sad da se ::vino::
Ajmo ::vino:: :veseljak::
::000::
 
Ma manite se više subvencija ne kvarite raspoloženje :cao:
Može i anketa ko prima platu ,penziju ko je dobio stanove i ostale povlastice od članova koji nisu dobili subvencije baš me zanima.

Ali idemooo dalje drugari ::vino:: :veseljak:: ::vino:: :veseljak::
 
adamov zoran je napisao(la):
raduje se 10posto kojima je da subvencije

Znači to je stvarna cifra čistih poljoprivrednih proizvođača koji nemaju nikakvea druga primanja osim premije.Mala grupa ali odabrana :cao:
 
ja odgovorno pozivam sve poljopriuvredne proizvodjace da se ugledaju na one koji su i do sada dobijali subvencije i podsticaje i da svoju zemlju prijave na rodjaka komsijiu ili bilo kaga pa da vidimo kada se prijavi 500000 poljoprivrednika sta ce onda biti .ovo vam ne pricam na pamet, jer kada sam u licnom dijalogu sa gdinom draginom pricao na temu zasto nisam dobio podsticaj on me je to i posavetovao ,, eto to je taj borac protiv tajkuna, kada te covek iz vlade tera da radis protiv zakona onda u redu ,sada cemo svi kao u kolumbiji ili paragvaju biti sone strane zakona pa da vidimo dokle ce to dogurati , zar se tako ulazi u evropu...
 
Prvo ko kaže da je to što ti je rekao protiv zakonito ako uradiš sve kako treba ugovori i prepisi ..... A šta misliš da u Evropi nema toga:haha: Snalažljivost je pola posla.... :cao:
 
Da nije, žalosno bilo bi smešno. To samo govori u kakvoj državi i sa kakvim ljudima živimo. U ozbiljnim državama je važnije kakvu politiku vodi ministarstvo poljoprivrede, od samog personalnog rešenja ko će biti ministar. Al u Srbiji je nešto malo drugačije, još su na sceni kumovsko- rođački i partijski odnosi a ni korupciju ne teba zaboraviti. Inače mi subvencije baš ne znače ništa, jer iste nikada nisam ni dobijao. :cao:
 
svaka cast zrenjaninac ali ja nisam tako vaspitan mozda ti jesi i zato se radujes ali jebiga nikada nije kasno da se covek promeni a videcemo sta ce biti kada se svi na taj nacin budemo ,,snasli ,,nemoj posle da bude da vi smenjujete dragina
 
provac je napisao(la):
ja odgovorno pozivam sve poljopriuvredne proizvodjace da se ugledaju na one koji su i do sada dobijali subvencije i podsticaje i da svoju zemlju prijave na rodjaka komsijiu ili bilo kaga pa da vidimo kada se prijavi 500000 poljoprivrednika sta ce onda biti .ovo vam ne pricam na pamet, jer kada sam u licnom dijalogu sa gdinom draginom pricao na temu zasto nisam dobio podsticaj on me je to i posavetovao ,, eto to je taj borac protiv tajkuna, kada te covek iz vlade tera da radis protiv zakona onda u redu ,sada cemo svi kao u kolumbiji ili paragvaju biti sone strane zakona pa da vidimo dokle ce to dogurati , zar se tako ulazi u evropu...
[/quot
e]
slažem se u potpunosti-onda subvencija ne bi ni biloi samo da dodam-od tih 10% 10%su ljudi koji se isključivo bave poljoprivredom a ostatak su tetke strine,ujne
 
Nije mi jasno zasto neki clanovi stalno traze neke dlake u jajetu i stalno im nesto zasmeta, te Dragin te ovaj te onaj...
Prema proslogodisnjoj uredbi zna se ko ima pravo na subvencije a ko ne i tacka. Koliko ja vidim uglavnom zaposleni ljudi koji imaju zemlje u posedu najvise se bune sto nemogu da ostvare subvencije jer nisu prijavljeni na Pio po osnovu poljoprivrede.
Pa muvajte i vi isto sto i drugi rade pa dajte zemlju kod drugog u gazdinstvu koji je prijavljen na Pio i sve ce onda biti Ok, valjda imate i vi nekog svog bliznjeg a ne da stalno trazite nekog krivca i nista vam ne odgovara.
Ne valjaju ovi ministri i nije nam dobro ali ne daj Boze da nam dolaze ovi drugi iz opozicije jer ce za kratko vreme da prekinu saradnju sa Eu i onda cemo vise ku...c dobiti u poljoprivredi iz Eu.
A mozda neki clanovi koji su u dobrim radnim odnosima i sa dobrim platama a imaju i zemlje u posedu malo im je krivo (Odnosno jako im je krivo) sto nisu se snasli po pitanju subvencija.
Na kraju sta drugo da radite da vam godi ako mislite da paor ima sjajnu zaradu nago da dajete otkaz u firmama i pocnite raditi zemlju intenzivnije pa cete onda biti i vi zadovoljni kad budete platiti Pio po osnovu poljop. i ostvarite subvencije. :cao:
 
znaci poruka je jasna ljudi bavite se kriminalom a ne poljoprivredom ,jer TAKO TREBA ? LEPO NAS KOLEGE SAVETUJU DA TREBAS BITI SNALAZLJIV..a lepo je i rekao bogdan pre neki dan da je i min poljoprivrede isto kao kolubara ali nicija nije do zore gorela ..
 
Nazad
Vrh