Ursus

Iskoristio bih priliku da se javno zahvalim clanu Dulkaarpad,covek je ljudina.Posao mu je kuku i puno mu hvala na tome.
Evo bicu slobodan i iskoristicu ovu njegovu sliku da pitam ima li neko ovaj klincic sto zakljucava kuku? Ima li se to gde kupiti? Evo slike
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Spoji dva od 5211 :)
Mala šala, bil je na njuškalu svojevremeno jedan rashodovani od 160ks i cijena je bila dosta mala, ali sad nemogu nači oglas. Probaj na guglu napisati pa možda šta izbaci.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 
Glavčina točka za ursus c 335

Drugari, treba mi pomoć.
Zna li neko da li odgovara glavčina prednjeg točka i rukavac od ursusa c 355 za ursus c 335 ?
Na slikama deluje isto, ne znam da li odgovara.
Ako neko ima na prodaju ili zna nekoga ko ima - još bolje...
 
Sta mislite, kako bi se ursus 902b pokazao u povrsinskim radovima, setva, prskanje, valjanje i nesto transporta? Moze li on da udje u vrste? Kakav ima menjac, ima li multipover?
Nesto mi je zapao za oko.
 
posle popravke u ovlascenom servisu zbog gubitka ulja u motoru a nema znakova da sagoreva ulje u motoru. javio se problem sa lamelom zbog lose montaze u istom servisu ali lamela nepodleze garanciji , ustvari nije problem lamela nutovi su ko novi i obloge nego je puko opruzni lim, ovlasceni servis nema na stanju jer poljaci im nedaju da imaju na lageru prica ovih iz servisa, malko mi to sumnjivo.
 
Drugari, treba mi pomoć.
Zna li neko da li odgovara glavčina prednjeg točka i rukavac od ursusa c 355 za ursus c 335 ?
Na slikama deluje isto, ne znam da li odgovara.
Ako neko ima na prodaju ili zna nekoga ko ima - još bolje...
Odgovara sa 355 na 335 samo ima jedan problem što su ugrađivali dve različite osovine i na jedan i na drugi ali to ti nije skupo ni novo
http://www.lazaro.co.rs/index.php?p...tegory_id=157&option=com_virtuemart&Itemid=54
 
Pozdrav,pre izvesnog vremena je pitao jedan clan kako sam zadovoljan sa pretpluznjacima na 756 vk...nazalost nisam ja orao (u inostranstvu sam) ali je cinjenica da su jako dobro uradili posao,na kukuruzistu je jako lepo zaorano sve u odnosu na pre (mene do sad mucio koren kukuruza) uz napomenu da se radi o takvoj parceli gde je kukuruzovina odnesena sa parcele.Po recima mog oca ko je to radio jedino je imao problema sa zagusivanjem u sredini parcele gde su dva reda kukuruza skinute rucno pred berac,da tamo prodje prvi prohod i to nije moglo lepo da pokupi i isecka tarup na beracu u povratku,pa tamo je bilo puno kukuruzovine gde cela stabiljka budne neisecena i parcela nije bila iztanjirana pre oranja.A sad bi imao jedno pitanje za vas:moj c355 kako bi mogao da preuredim na neke uske zadnje tockove?Planiram neku proizvodnju povrtarskih kultura u sledecoj sezoni i recimo industrijska paprika ide na 50 cm a napr. i kod crnog luka izmedju traka od 4-5 redova ne ostaje bas puno mesta a takve kulture traze dosta prohoda :spartanje,prskanj,itd....Prvo sam mislio da uzmem dodatno dva zadnje felne i nabavim neke polovne uske gume,ali posle sam se setio da i felne su dosta siroke,pa ne bi mogla na njih neka uska guma!Sta bi moglo da se uradi?
 
Ima da se kupe uske felne (ili felne + gume) za zetor, te felne pasu i na ursusa. Pre sam ih vidjao po oglasima, ne znam da li ih ima i sad (mislim da felne koje pasu su 32 coli, ne 28 (kao sto ti je sad na 355)).
 
Ako je pitanje sarkasticno i to razumem, jer su cene - uglavnom - paprene.
Sad sam malo razgledao po netu, bas i nisam nasao felne (ili felne+gume) koje bi ti odgogvorili.
Uglavnom cena zavisi da li su (uopste da li postoje gume za felne) gume na felne, ili nisu, ako jesu onda u kakvom su stanju... ako nisu, koliko kosta nova guma...
 
Nazad
Vrh