Ursus

U medjuvremenu je uradjeno,jos su pomerani i predpluznjaci,samo sada ne moze da se ora pa ne mogu isprobati...

- - - - - - - - - -

Ali u svakom slucaju hvala na pomoc....
 
Kocnice odlicne, 4 brzine brzo, 4 sporo, plus 4 u rikverc, mislim da je i tezi od 82-ojke, dosta sporiji u transportu a mozda i u oranju ali ima adekvatne brzine za ralicitu zemlju i dubinu oranja. Kabina mnogo veca i udobnija. Udobnost voznje, narocito na zemljanom putu je ko nebo i zemlja, Urasusa skoro da ne osecas da se trese ili da skakuce.
Meni na oko izgleda mnogo lepsi!
 
Premali izbor brzina naspram 82-ke, sto dovodi da je u oranju i spremanju mnogo sporiji od Rusa.Delova ima svuda i povoljni su,udobnost i buka su daleko na strani Ursusa.
 
2m maksimalno za tu snagu i to je pod znakom pitanja da radi kako treba.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Znaci od te srec nista, ipak se mora razmisljati o vecem traktoru. Kava je razlika izmedju zetora 8245 cristala, i ursusa 904 ? Ursus je dosta povoljniji, jel puno zaostaje za zetorom ?
 
Od cega je prednji most?
Kupim u subotu levi kocioni cilindar,namestim ga naspem ulje i drug i ja smo se mucili pola sata i nikako da ga ozracimo,jednostavno ne dolazi ulje do njega.odustali smo tad,a ja razmisljam da ga skinem i otvorim ,mislim da gumicu treba probusiti jer nikako ulje da prodje kroz njega.Sta vi kazete?
 
Eee DZogi. Znaci i ti si poceo da mucis muke kao i ja. Ja sam juce celo prepodne bio bitku sa levim glavnim kocionim cilindrom. Pretpostavljam da mislis na glavni jer se i meni desava da nece da povuce ulje. Moj je odjednom otkazao pa sam kupio set za reparaciju i izmenjao sve u njemu. Kad sam ga probao na stolu vuce ulje i stvara pritisak, a kad sam namontirai nista se ne desava.
U njemu je su tri gumice od kojih je najdoljnja suplja na sredini, a gornje dve nisu. Ja sam se toliko bavio u zadnje vreme tim kocnicama da sam ih doktorirao, a opet mi nije jasno u cemu je problem.
 
Nazad
Vrh