Ursus

Misliš ,neko drugi spusti dekompresor dok ti vrtiš......:ppozdrav:
ne mislim baš kako sam rekao zaletiš i brzo pustiš dekompresor i traktor uhvati na zub.mali ursus ima jako težak zamajac i kad ga zaletiš ne zaustavlja se tako lako
 
sta bi trebao pogledati na mom ursusu c360 kad hocu da ga upalim on stekce nece da okrece, pali preko tastera, pa mora malo na guru da bi uhvatio da okrene i onda pali, sta je tu problem, hvala
 
Znaci bio je 120 ks pa je postavio mecku od 160, kako trpi menjac da li je imao nekih problema jer inace na ove od 160 je menjac sa 3 brzina.
 
Jeste li videli ovakav ursus?

2hdpn2s.jpg


jjqqgm.jpg


2hef37m.jpg


wswffk.jpg


29kor41.jpg
 
Brale kakvi su!!!!!!!!!!!!!!! Daj jos koje podatke ako znas,do sad nisam nesto posebno voleo Ursus ali sad me je pozitivno iznenadio!!! Koliko konja gde ima da se nadju takvi modeli???
 
Uzivo ih nikada nisam vidjao ali sam vidjao slike preko interneta. To su Ursusi naptavljeni Svedjane.
 
sta bi trebao pogledati na mom ursusu c360 kad hocu da ga upalim on stekce nece da okrece, pali preko tastera, pa mora malo na guru da bi uhvatio da okrene i onda pali, sta je tu problem, hvala

prvo mozda je prazan akomulator,probaj nek ti neko prespoji kablovima il stavi neciji dobar,pa onda zakljucuj dal je automat il nije.
 
Ta dva traktora ne mogu ni da se porede...samo pogledajte razlike na oko koje se primete,a o ostalom ni da nepricamo...cak ni auspuh nije na istoj strani.

Pa, da. Nije to zetor 18345, otkud!!

- - - - - - - - - -

ne mislim baš kako sam rekao zaletiš i brzo pustiš dekompresor i traktor uhvati na zub.mali ursus ima jako težak zamajac i kad ga zaletiš ne zaustavlja se tako lako

ursus c-335 je zakon ;) :)

sam:

https://www.youtube.com/watch?v=KrQosFIfyM4


i nesto neverovatno:

https://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=Ml2IRgFz8Jo
 
Poslednja izmena:
zna li ko kolika je zapremina rezervoara za gorivo na c 355,natezemo se oko litraze ja kazem 69 dok mi brat kaze da staje 65 e sad ko je upavu,nije neka stvar al reko ajd da se konsultujem na pravom mestu :osmeh:
 
pozdrav svima. U menjacu ursusa c 355 mi se pojavila voda. Odakle ? Sta tu ne valja ? Imam i problem sa hidraulikom,ne dize ?Da li je to mozda sto nema dovoljno ulja ili je neki drugi problem

- - - - - - - - - -

pise da staje 26 litara plus po 1,5 lit u bocne reduktore
 
Nazad
Vrh