Ursus

sk262wy9qcoqk85pew4.jpg
[/URL][/IMG]
 
od kad se proizvode,ni sam znao da se jos proizvode,ako je tako onda me to zaista raduje

Firma Pol Mot je kupila ime "Ursus" i sad proizvodi traktore koje nemaju nikakve veze sa starim Ursusom, koji bukvalno više ne postoji. Na našim prostorima se sklapaju u Bijeljini, u firmi Elvaco. Ovaj od 105KS u Bijeljini sa subvencijom košta nešto manje od 45.000KM tj. oko 23.000 evra, nov novcat.
 
znam da ima 50ks a koliko kosta to ne znam

- - - - - - - - - -

Na ovom sajtu ima i cena za neke modele
http://www.ursus-salon.pl/menu/ursus-seria-8014h-9014h-10014h
 
vocarski traktor jos nemaju cenu za njega, rekli su da ce mi javiti za par dana


Ima cenu ali je trenutno visoka, sada košta 29 000 eura sa pdv-om, ali će ubrzo stići količina od 50 komada pa će i cena biti drastično manja. Inače fin voćarski traktor sa 50 ks, tj. nije napucan motor, nisam ga palio niti mogao da vidim kako radi menjač.
 
Evo ovog voćarskog modela, koji je inače nov model i popunjava mesto između skupih voćarskig traktora renomiranih proizvođača i onih običnih koji se koriste u voćarstvu a nisu za to namenjeni. Jedino smešno izgleda sa ovim malim i uskim prednjim gumama, to mora da se menja.
picture-262.jpg

picture-257.jpg

picture-258.jpg

picture-260.jpg

picture-261.jpg

picture-265.jpg
 
Napisao sam cenu par postova pre, sajamska cena je 29 000 eura sa pdv-om, ali pošto su ovaj traktor dovezli samo za sajam cena je nešto višlja, i oni sami kažu da je trenutno previsoka, ali da ubrzo stižu 50 komada pa će cena biti par hiljada niža.
 
Nazad
Vrh