Ursus

kako se skida hidraulicna pumpa na360 ,odsafi se okrugli dekli ispod kucista diferencijala jel pmupa pricvrscena za njega ili treba jos nesto rastavljati
 
Evo malo da osvezim temu.Na ursusu je uradjena totalna generalka,jer je pre nedelju dana otkinuo radilicu.Juce sklopnjen motor,danas nabacen i radi kao zverina (mislim tako i izgleda:osmeh:).

29032013765.jpg



29032013766.jpg


[video=youtube_share;Jspvr4jndQo]http://youtu.be/Jspvr4jndQo[/video]
 
Ursus ima mesto za kurblu, samo mora da se skine maska, kao na snimku. Mene zanima da li je moguce ovako lako ga upaliti?
 
Kako ga je ovaj upalio, dobro mu kurbla nije pokidala noge, svojevremeno smo na Ursus c-355 okretali kurblu u garaži da ne zariba jer nismo koristili taj traktor kasnije smo ga prodali, mnogo dobra stvar, umesto akumulatora.
 
Verovatno je moguce, Ursus kad je dobro ustelovan i na vucu pali posle jednog metra vucenja tako da.........
 
moguće je a ursus 335 ima još i dekompresor i ostavljena rupa za kurblu na kolijevci i pališ ga bez napora.digneš dekompresor zaletiš ga na kurblu i samo naglo spustiš dekomprsor
 
Evo malo da osvezim temu.Na ursusu je uradjena totalna generalka,jer je pre nedelju dana otkinuo radilicu.Juce sklopnjen motor,danas nabacen i radi kao zverina (mislim tako i izgleda:osmeh:).

29032013765.jpg



29032013766.jpg


Grujo jer ti se greje traktor?Posto na mestu gde si stavio rezervoar meni je bio filter za vazduh i kad sam ga izbacio napolje uz kabinu traktor je radio na do 10stepeni nizoj temperaturi nego pre,a ovaj rezevoar neda ventilatoru da uvaci vazduh?
 
Evo malo da osvezim temu.Na ursusu je uradjena totalna generalka,jer je pre nedelju dana otkinuo radilicu.Juce sklopnjen motor,danas nabacen i radi kao zverina (mislim tako i izgleda:osmeh:).

29032013765.jpg



29032013766.jpg


Grujo jer ti se greje traktor?Posto na mestu gde si stavio rezervoar meni je bio filter za vazduh i kad sam ga izbacio napolje uz kabinu traktor je radio na do 10stepeni nizoj temperaturi nego pre,a ovaj rezevoar neda ventilatoru da uvaci vazduh?
Ako je dobar motor,u najtezim poslovima u leto i zastorom hladnjaka do pola,ne sme da predje 80C...
 
Kako si ga prebacio napolje, tj gde si ga stavio? Jel ostao isti, s onom travom, i uljem ili je pala neka modifikacija?
 
Nas ima suvi filter,lakse se cisti i protocniji je od uljnog...i ima izvucen usis uz levu ivicu kabine do gore-gde bi trebao biti cistiji i sveziji vazduh.
 
Nazad
Vrh