Ursus

Pitanjce,burazer ima 335 pa ga zanima koliko treba obrtaja za brzinu kardana 540 o/min,i koji motor pase na 335 da ima 3 ili 4 klipa,da se zgodno da ugraditi.
 
Evo moj URSUS c-360 kojeg sam nedavno imao, bio je tolko privlacan da se kod mene zadrzao manje od 24h..

dscf0003w.jpg
dscf0009ua.jpg
 
U pravu si druze, greska u citanju :ppozdrav:


Nista druze.. Skoro pa kad pogledas na brzinu i pomesas oznake...

- - - - - - - - - -

Kod mene u selu ima jedan C335 i uopste mi se ne svidja taj traktor... Ja ga svrstavam u klasi sa Vladimircem ali po meni Vladimirec je puno bolji od njega...
 
Kod mene u selu tih C-335 ima nekoliko komada, ja ih iskreno ne volim ali njihovi vlasnici su zadovoljni sa njima, nije bas kao Vladimirac zgodniji je Ursus od Vladimirca.
C-355 kod mene u selu ima puno, odlicno se pokazali u svim uslovima rada.
 
I kod mene puno selo C-355 i ljudi ih prodaju i uvek ostaju u selo.. (ovaj kupio od komsije komsja od nekog drugog iz sela) .. Ali dosta njih su i kupljeni doterani u nase selo... Neznam nisam bas ljubitelj Ursusa previse ali ga ni ne potcenjujem kao traktor.. (za mene su svi traktori dobri kad su ispravni i kad zavrsavaju posao,naravno od poznatijih marki)... :osmeh:
 
Ti Ursusi bi bili jos i bolji da ih vlasnici malo bolje odrzavaju ovde kod mene u tim ursusima menjaju ulje svake prestupne godine akumulator su imali kad je traktor bio nov od kako je taj akumulator dotrajao vise ga nemaju. Neki od Ursuza iz sela nemaju ni anasere a kamoli akumulatore, sve to pali na nizbrdici i tako tera godinama.
Zbog ovakve slike nemarnih ljudi imam misljenje da je Ursus odlican traktor i da bi kod savesnog vlasnika sluzio besprekorno...
Ovde kod mene u selu su ljudi toliko nemarni prema masinama da je to za plakanje.
 
Ti Ursusi bi bili jos i bolji da ih vlasnici malo bolje odrzavaju ovde kod mene u tim ursusima menjaju ulje svake prestupne godine akumulator su imali kad je traktor bio nov od kako je taj akumulator dotrajao vise ga nemaju. Neki od Ursuza iz sela nemaju ni anasere a kamoli akumulatore, sve to pali na nizbrdici i tako tera godinama.
Zbog ovakve slike nemarnih ljudi imam misljenje da je Ursus odlican traktor i da bi kod savesnog vlasnika sluzio besprekorno...
Ovde kod mene u selu su ljudi toliko nemarni prema masinama da je to za plakanje.


E druze kad bi znao kako se kod mene u selu ponasaju prema traktorima pojedinci.. Akumulator sto kazes nemaju 10 god anaser stoji tu samo da zatvori rupu (ne radi) Svetla nemaju nego svetle bateriskim lampama sa traktora,udesa imaju koliko hoces.. Na traktorima jedno 100 kg blata i ulja,hladnjaci cure nenormalno.. I vecina se tako ponasaju prema Ursusima C-355... A da ja sam naj veci ludak u selu jer perem traktore i masine (tako govore neki iza ledja) Ali kad se sretnem sa tima i kazu mi to ja im lepo odgovorim... :osmeh:

- - - - - - - - - -

Barem kazu da taj mali ursuz bolje vuce od fergusona

Zavisi sta smatras pod vucom i Vladimirec moze mnogo vise da povuce od 539 ali motor na 539 je mnogo jaci i tu nema sta... A 533 nema sta da trazi protiv Vladimirca...
 
Barem kazu da taj mali ursuz bolje vuce od fergusona

Od 533 mozda i moze, od tih malih traktora 539 je nenad*ebiv :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

E druze kad bi znao kako se kod mene u selu ponasaju prema traktorima pojedinci.. Akumulator sto kazes nemaju 10 god anaser stoji tu samo da zatvori rupu (ne radi) Svetla nemaju nego svetle bateriskim lampama sa traktora,udesa imaju koliko hoces.. Na traktorima jedno 100 kg blata i ulja,hladnjaci cure nenormalno.. I vecina se tako ponasaju prema Ursusima C-355... A da ja sam naj veci ludak u selu jer perem traktore i masine (tako govore neki iza ledja) Ali kad se sretnem sa tima i kazu mi to ja im lepo odgovorim... :osmeh:

- - - - - - - - - -



Zavisi sta smatras pod vucom i Vladimirec moze mnogo vise da povuce od 539 ali motor na 539 je mnogo jaci i tu nema sta... A 533 nema sta da trazi protiv Vladimirca...

Znaci nismo jedino selo. Kod mene su se pojedini krstili kad su me videli da perem plugove od blata i mazem daske i raonike preradjenim uljem,dok njihovi plugovi stoje u blatu i sa 50kg zemlje na njima tako su izaslji iz njive i tako ih ostavili sa korovom i zemljom.
Nisam neki preterani pican po pitanju masina ali gledam da sve buce cisto uredno, maksimalno ispravno i podmazano...
 
Nazad
Vrh