Ursus

Ovo ispada skuplje nego za Rakovicu??? :sta: Ali ti si menjao i one gde skrecu tockovi i te caure???
 
Nisam te menjao, ako kupis gnezdo dobijes i cauru, pa nemoras da kupis posebno isto i ako kupis bolcni dobijes 2 caure pa ne kupuje posebno. Medjutim kod mene je jedno gnezdo imalo naprslinu pa sam morao da ga zamenim, a to sam video tek nakon rasturanja. Bolcni je bio dobar, to nisam menjao. A dekla nema veze sa trapom, pustala je ulje od ranije pa sam je zbog toga menjao.
 
Nema sa tim mnogo sale. Bilo je slucajeva kad traktor ostane bez prednjih tockova. :ppozdrav:
 
Prednji diferencijal je od Uaz-a,a kuciste pogona iz menjaca je pravljeno rucno 99%.. Ali lepo je sredio.. Sad se pitam koliko ce izdrzati taj diferencijal ipak nije namenjen za oranje i tako tezak traktor..???? :sta:
 
Narode, zna li neko gde mogu da nabavim nove ili polovne polugice mehanizma hidraulike,koje prenose pokrete od kvadranta do regulatora (crne kutije) na Ursusu 355?
Krokus u Goloboku ih nema, prodaju samo kompletan poklopac hidraulike i cena je preko 500 eur.
 
Saznao sam cijenu novog Ursusa od 110KS. Izadje otprilike 35.000 eura sa PDV-om a sa podsticajem i bez PDV (jer je proizveden u BiH) koštaće nekih 16-17.000E. Ima punu opremu, hidraulično podesivu poteznicu nazad, Kat2 poluge sa kuglama, tegove, 340/70R24" i 16.9R34" gume (sve radijalne), Perkins Euro 3 motor, Carraro prednji most, zadnji most i mjenjač su MF...Ako koga zanima, nek se javi na pp pa ću im dati broj osobe zadužene za prodaju.
 
koja je cijena od 50 konja koje opcije imaju sa ili bez kabine i prednja vuca ja sam pito ali mi nisu imali cijenu ovaj veliki je 35000.€-45% subvencije oko 19250 to bi trebala biti prihvatljiva cijena a nije lose traktor izgleda kvalitetno za te pare a zar nije Iveko motor a na malim perkins
 
Iveco ide samo na onu veliku mrcinu od 140KS. Sad se sklapa samo model od 110KS, naveliko ide proizvodnja, posle ce doci i model od 80KS, onaj mali od 50KS i veliki od 140KS. Traktor je, za te pare, odličan, imao sam ga prilike provozati, ma fantazija.
 
Saznao sam cijenu novog Ursusa od 110KS. Izadje otprilike 35.000 eura sa PDV-om a sa podsticajem i bez PDV (jer je proizveden u BiH) koštaće nekih 16-17.000E. Ima punu opremu, hidraulično podesivu poteznicu nazad, Kat2 poluge sa kuglama, tegove, 340/70R24" i 16.9R34" gume (sve radijalne), Perkins Euro 3 motor, Carraro prednji most, zadnji most i mjenjač su MF...Ako koga zanima, nek se javi na pp pa ću im dati broj osobe zadužene za prodaju.

kolega da ne bude zabune ljudi iz Bosne,tj federacije nemaju pravo na subvencije na te traktore,posto je to proizvod RS i vlada RS je dala subvencije za te traktore i masine iz RS...da ljudi ne idu dzabe da gledaju sa misljenjem da mogu kupiti jeftinije..:cao:
 
veceras sam bio kod majstora,ljudi imaju ursusa stavili prednju vucu od 110-ke,prednja hidraulika,blokada prednjeg difer. u planu im turbina pa ce biti oko 100 ks,kako ljudi rade ono je za svaku pohvalu.......
 
Nazad
Vrh