Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

@skal Ja zvao cal centar pa su mi rekli da je njima eagrar dostavio podatke od 12-og januara,tada sam jos imao staro stanje povrsine,jel posle sam dodao pa verifikacija ostalih parcela,kao eagrar treba da azurira podatke,J....M li ga sta ce od ovog ispasti nemam pojma .
 
MA ja sam prosle god imao u e agraru preko 20 h a sad malo više odkud oni našli 7 h to sam imao 2005 kad sam otvarao gazdinstvo svi se sad prave mutavi niko nista nezna tako da cekamo rekla je gospođa u cal centru nisa da sad bi trebali u aprilu dobiti ažurirane pidatke
 
A koliko si parcela naveo? Ja sam rasporedio na tri parcele gorivo i stigla su mi tri resenja,valjda za svaku parcelu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Bila gužva a nisam znao napamet BPG reko da potražim, kaže ona može i JMBG ako znaš i ja joj izdiktirao. Šta mislite hoće li se pojaviti u eAgraru?
Neće se pojaviti. Moraš odneti fiskalni na pumpu gde si kupio gorivo i tražiti da isprave. Imao sam takav slučaj kod komšije kome vodim sve, kod prvog računa je napravio istu grešku. Slao sam mejl NIS podršci, odgovorili su mi da uradim ovo što sam ti napisao. Komšija je otišao na pumpu, bilo je malo problema, ali su na kraju ispravili i za 24h se račun pojavio u sistemu.
Ako se bune, reci da imaš mejl gde ti iz podrške pišu da na pumpi radnik MORA da ti unese BPG umesto JMBG.
 
Neće se pojaviti. Moraš odneti fiskalni na pumpu gde si kupio gorivo i tražiti da isprave. Imao sam takav slučaj kod komšije kome vodim sve, kod prvog računa je napravio istu grešku. Slao sam mejl NIS podršci, odgovorili su mi da uradim ovo što sam ti napisao. Komšija je otišao na pumpu, bilo je malo problema, ali su na kraju ispravili i za 24h se račun pojavio u sistemu.
Ako se bune, reci da imaš mejl gde ti iz podrške pišu da na pumpi radnik MORA da ti unese BPG umesto JMBG.
Ja sam zvao pumpu oni kažu da mogu da izmene ali samo u roku od 24h. Probaću, u svakom slučaju hvala na savetu. 😊
 
office@nis.rs

"Poštovani,

Zamolićemo Vas da odete na BS Grocka 2, i da se obratite kolegama sa zahtevom da se izvrši ažuriranje Vaših podataka u sistemu."
Poštovani

Po odluci nadležnog Ministarstva, a u skladu sa Tehničkim uputstvom Poreske uprave, fiskalni račun sa identifikacijom kupca može se naknadno izdati samo u toku smene kada je izvršen promet. Naknadno izdavanje fiskalnog računa sa identifikacijom kupca (nakon zatvorene smene) nije moguće.

Meni su ovo odgovorili. Izgleda nemam sreće.
 
Gde treba da se pojavi opcija za odstajanje od žalbe?
kod mene ima samo opcija na početnoj u prozorčetu pod: opcija podnošenja žalbi i prigovora
onda ima opcija broj predmeta i padajući meni gde su meni bila već sva rešenja upisana
osdabrala jedan po jedan
onda ima opcija vrsta podneska , pa se odabere odustajanje od prigovora
pa napomena gde se ručno upiše opet : odustajanje od prigovora
pa se tek onda može podneti zahtev

ovo za refakciju
za subvencije još nisam dobila rešenje
 
Poslednja izmena:
Da pravo pitanje. Da li i na resenja za povrat refakcije ima mogucnost odricanja od zalbe??
 
Ima,pisao je clan Mixer koji je postupak za to,ja pristupam preko kompa na eAgrar pa je malo drugacije.
 
Nazad
Vrh