Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Kod mene nema te opcije odricanja od zalbe. Resenje sam dobio 7.03.
15 dana je rok zalbe. Posle toga cemo videti 8-)
 
Jel si video! Kao da me namerno njakaju...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Trazim, al ne vidim 🙄
Jesam li lud, ili slep 😎
Mozda meni nisu ponudili tu opciju za refakciju posto sam u sistemu pdv-a. U resenju pise da je rok zalbe 15 dana.
 
Trazim, al ne vidim 🙄
Jesam li lud, ili slep 😎
Mozda meni nisu ponudili tu opciju za refakciju posto sam u sistemu pdv-a. U resenju pise da je rok zalbe 15 dana.
Жалба / одустанак од приговора

Рачуни за гориво

Рефакција

p.s. Ovi su ti meni-i skroz dole levo ..jedan iznad drugog
 
Meni je propalo 40 litara za refakciju jer nisam označio još jednu parcelu pošto sam mislio da će mi tih 40 litara ostati za sledeće podnošenje zahteva. Izgleda nisam pratio na času... A mogu reći da jako puno ljudi u selu ne zna šta i kako da radi na eAgraru. Ipak je trebalo prvo da obučavaju kako koristiti sistem.
 
Meni je propalo 40 litara za refakciju jer nisam označio još jednu parcelu pošto sam mislio da će mi tih 40 litara ostati za sledeće podnošenje zahteva. Izgleda nisam pratio na času... A mogu reći da jako puno ljudi u selu ne zna šta i kako da radi na eAgraru. Ipak je trebalo prvo da obučavaju kako koristiti sistem.
Tako sam se i ja prevario ,samo za manju kolicinu.
Kada se odabere racun,dodaju se parcele dok se ne poklopi svaki litar sa racuna,pa se tek onda podnese zahtev.
Samo mora da se prati ,koliko ti ostaje prava na litre po parceli.Pa moze neiskorisceni deo od neke parcele da se doda kada se sledeci put salje zahtev.
A za tih 40 litara mozes da kupis skuplje gorivo i da ti doda br gazdinstva na taj racun. Tako da ce se i taj racun pojaviti na agraru i mocices i za to da dobijes refakciju.
 
Nazad
Vrh