Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Cega da se odreknem kad nemam tu opciju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
mZGqrdK.jpeg
G5gQYWU.jpeg

Pronadjes predmet tj broj resenja iz e sanduceta
Napises odsutanak od zalbe u druga dva polja i kliknes na podnesi zahtev
 
Cega da se odreknem kad nemam tu opciju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Piše vam od čega da se odreknete (Odricanje od prava na žalbu na dobijeno Rešenje u eSanduče). Naravno rešenje u eSanduče morate da Prihvatite.

Postupak odustanka od žalbe je napisao član @mixer87kac
*Sada vam je lepo obljasnio i član @Lule28

Kliknite na Prikaži pa zatim kliknite na taj link i tu vam se nalazi detaljno uputstvo.

 
Ja isto ne vidim nacin kako da uradim ovo.
Kada udjem na ovu opciju za odustanak od prigovora tamo nema broj predmeta za refakciju, vec izbacuje skroz neki drugi broj, pa sam u njemu okacio resenje i poslao.Sve PDF fajlove iz e-sanduceta sam skinuo i otvorio.
Da li je skidanje resenja u e-sanducetu isto sto i prihvatanje tog resenja?
 
Da li ima neko pravilo koliko mogu da se cuvaju racuni na e agrar?tj.da li mogu da skupim sve racune kad budem svo gorivo natocio i da odjednom podnesem zahtev recimo na jesen?nemam mnogo zemlje pa ne bih da cepkam po par hiljada dinara.
 
Ja isto ne vidim nacin kako da uradim ovo.
Kada udjem na ovu opciju za odustanak od prigovora tamo nema broj predmeta za refakciju, vec izbacuje skroz neki drugi broj, pa sam u njemu okacio resenje i poslao.Sve PDF fajlove iz e-sanduceta sam skinuo i otvorio.
Da li je skidanje resenja u e-sanducetu isto sto i prihvatanje tog resenja?
Mora da prodje par dana od dobijanja rešenja u esanduče dok ti se ne pojavi taj broj u tom padajućem meniju. Ako si danas dobio rešenje nećeš odma danas videti taj broj rešenja u odustanku od prigovora.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Mora da prodje par dana od dobijanja rešenja u esanduče dok ti se ne pojavi taj broj u tom padajućem meniju. Ako si danas dobio rešenje nećeš odma danas videti taj broj rešenja u odustanku od prigovora.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
Resenje je stiglo pre 3 nedelje, poslao mejl call centru.Kazu samo prihvatite resenje, rekoh to radim vec 3 puta i nista se ne desava.
Nesto je izgleda do sistema...
 
Pa sto nekazete da preko mob to nemoze,moras preko kompa to da odradis

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja isto ne vidim nacin kako da uradim ovo.
Kada udjem na ovu opciju za odustanak od prigovora tamo nema broj predmeta za refakciju, vec izbacuje skroz neki drugi broj, pa sam u njemu okacio resenje i poslao.Sve PDF fajlove iz e-sanduceta sam skinuo i otvorio.
Da li je skidanje resenja u e-sanducetu isto sto i prihvatanje tog resenja?
Sve dok ne prihvatite to rešenje u eSanduče vi nemate mogućnost da ga preuzmete u .pdf formatu.


Prvo morate da izaberete iz padajućeg menija vaš broj predmeta (Ne može bilo koji već mora isključivo taj što je naveden na Rešenju za refakciju).

 
Ja sam cekao da to izbaci kao kod sunvenvija sto izbaci odricanje od zalbe

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Sve dok ne prihvatite to rešenje u eSanduče vi nemate mogućnost da ga preuzmete u .pdf formatu.


Prvo morate da izaberete iz padajućeg menija vaš broj predmeta (Ne može bilo koji već mora isključivo taj što je naveden na Rešenju za refakciju).


Srdjane resenje je prihvaceno otvaranjem PDF fajla sa resenjem.Tako mi rekose mejlom. Ja im odgovorim da sam to uradio vec 3 puta i stize naravno stara dobra sablonska poruka: U toku je obrada velikog broja zahteva itd...
 
Jbg,svaki put da ulazim unutra pa da palim komp,vako na mob malo malo proverim da vidim jel stiglo odricanje za subvencije pa sam mislio i ovo tako da ce stici

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Skinuo sam aplikaciju Agro kartica, medjutim kada unesem broj gazdinstva i broj telefona izbacuje mi gresku da sam pogresno upisao broj telefona ili broj gazdinstva.
Jel to uopste ta aplikacija?
Moras podneti zahtev na nekoj od NIS pumpi. Poneseš potvrdu aktivnog statusa, tamo popunis formular, i onda oni šalju. A dok odbore, treba jedno pola godine, mozda i jače. Tek rade januar mesec, ko je podneo.
 
Tako je. Posle zahteva na pumpi i instalirane aplikacije čeka se kod od NIS -a, pa minimum dva meseca.
 
Nazad
Vrh