Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Ja podneo zahtev za refakciju 17.03

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Stigla mi 3 resenja i prihvatio oba ali tu opciju za odricanje nemam

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
I meni, predato 1.3. Cekaju da se nakupi pa svima odjednom.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Kod mene se desilo da je stiglo resenje u e-sanduce i pise da je prihvacen zahtev.
U E-agraru stoji samo da je zahtev poslat i tako stoji vec 3 nedelje.
 
Kod mene od 15.03. stoji poslat,a resenje stiglo, prihvaceno,odrekao se od zalbe i pare uplacene na racun
 
Neki je zastoj sa racunima,nikako da se pojave na e agraru

Prva 2 su bila u roku 48h,za to legle vec pare...ovi ostali evo vec 10tak dana nista
 
Na NIS pumpi u Bogaticu rekose da nemam pravo na refrakciju jer nemam NIS karticu, i da bez nje mogu samo da sipam po redovnoj ceni, cak i ako imam registrovano gazdinstvo.
Jel ovo tacno ili su me samo od*ebali jer je bila guzva na pumpi?
 
Na NIS pumpi u Bogaticu rekose da nemam pravo na refrakciju jer nemam NIS karticu, i da bez nje mogu samo da sipam po redovnoj ceni, cak i ako imam registrovano gazdinstvo.
Jel ovo tacno ili su me samo od*ebali jer je bila guzva na pumpi?
Moras da imas ili NIS karticu ili aplikaciju na telefonu.
 
Kod mene su počeli da se pojavljuju računi, juče kupio i sad vidim da su ubačeni, ali šta će biti sa onim računima od pre desetak dana, da li će se oni pojaviti? Sve sam isto prijavljivao, na BPG
 
Ja podneo zahtev 17.03 resenja stigla ali odricanje nije(nema te opcije)

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
REFRAKCIJA je prelamanje snopa svetlosti i svetlosnih zraka a REFAKCIJA je povrat nekog dela plaćenog iznosa.
Sad kada smo ovo utvrdili da se vrstimo na Nis. Pravo na refakciju (povrat) dela akcize od 50 din/litri goriva imaju svi koji kupe gorivo na pumpama i pri tome im se na fiskalni račun unese bpg broj ili pib(ako su u pdv sistemu). Ko ima karticu ili aplikaciju Nis pumpe moze da kupi gorivo po povlašćenoj ceni od 179 din za kolicinu hektara koje su mu uvedene u E agraru. Ko ne kupuje na Nisu moze kupiti gorivo na bilo kojoj pumpi po ceni koju moze ostvariti sa korporativnim karticama i bitno je da opet da svoj bpg ili pib broj da bi mu se racun pojavio na e agraru.
Hvala Srdjanu na velikoj pomoći u temama vezanim za E agrar i pomoć poljoprivrednicima.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh