Udruzivanje, formiranje klastera ili zadruga

Те цене које се помињу, ако сам укапирао добро, јагњад се мере код нас у дворишту и плаћају се по тим ценама? Колко ја схватам скупи се 100 јагњади и дође камионче Бикаре и иде по јагњад од члана удружења до члана удружења, јел?
 
Iz dana u dan napredujemo! Javila mi se gospođa Pivić iz Veselinovca kod VA koja ima stado od 250 plotkinja virtemberg rase. Dobre vesti se brzo čuju.
 
Ljudi svaka Vam cast. Samo nastavite ovako. Eto zapalo mi za oko da puno pljujete nakupce. Svako gleda svoj interes. I to vama ne treba da smeta. Vi gledajte svoj interes. Kad vise ne budu mogli da otkupljuju od vas pojedinacno( jer ste se organizovali) oni ce morati da budu odgajivaci kao vi. Pa cete biti kolege. Svako dobro.
 
bravo momci druga smo drzava nazalost samo vam mogu pozeljeti sve najbolje gledao sam farmu Pivica odlicno to vam je pun pogodak
 
Kolege ovčari ostalo je još 7dana do sastanka. Obavio sam razgovor sa predsednikom bikare. Čovek mi je potvrdio sve ranije dogovoreno. Ako imate nekih sugestija i predloga recite da se dogovorimo pre nego se sastanemo. Pre svega mislim da bi bilo dobro da posle službenog dela nastavimo malo i druženje i upoznavanje uz neobavezne teme. Ako ste za dajte neke predloge. Pozz iz Šarbana!
 
Dogovoreno se mora postovati,dosta ljudi ce doci iz Mionice interesovanje je veliko.Ja sam razglasio koliko sam mogao za pocetak.
 
Nazad
Vrh