Trimeri

Malo zbog lenjosti malo zbog posla a i malo zbog ovih kiša tek danas prvi put ove godine upaljen trimer, trava visoka a mene mrzilo da stavljam nož nego sve sa silkom.

Pali na 2-3 povlačenje, j..o sam mu pola mame pržio sam ga danas kao nikada do sada otpao mi prst.Mogu vam reći da bolje radi nego prve (prošle) godine

ili sam se ja naučio ili se on razradio.Ne žalim nijedan dinar što sam dao stihl je stihl.:kisa:
 
Forumasi moze mala pomoc imam da kupim polovan echo trimer 2,5ks sa cirkularem,Trimer je ledjni sa fleksibilnom drskom u dobrom stanju za 170 e.Treba da raskrcim 40 ari trnjaka jel vredi to te pare i da li moze da odradi taj posao. .

Proveri u kakvom je stanju uopsteno a posebno budi oprezan kod sajle jer za njega nema delova a to je model sa sajlom. Ako si zadovoljan u kakvom je stanju i cinjenicom da ako nesto ode neces imati gde da nadjes rezervni deo ti ga uzimi, u svakom slucaju rec je o jakom i kvalitetnom alatu. :ppozdrav:
 
Prodao sam husqvarnin trimer 345F. Nisam mogao vise da radim sa njim. Mnogo je bio kratak za moju visinu od 190cm. Pokusao sam i da namestam oprtace ali ne vredi. Jednostavno sam uvek bio iskrivljen kada sam radio sa njim. Malo mi je zao sada ali sam morao iako je trimer bio u ekstra stanju.
E sada hocu da uzmem husqvarnu 235R ili stihl fs 480. Imam to u ponudi od jednog coveka iz borce.
Husqvarna 250e Stihl 370e.
Voleo bih da cujem vase misljenje posto u sredu idem da uzmem
 
Prodao sam husqvarnin trimer 345F. Nisam mogao vise da radim sa njim. Mnogo je bio kratak za moju visinu od 190cm. Pokusao sam i da namestam oprtace ali ne vredi. Jednostavno sam uvek bio iskrivljen kada sam radio sa njim. Malo mi je zao sada ali sam morao iako je trimer bio u ekstra stanju.
E sada hocu da uzmem husqvarnu 235R ili stihl fs 480. Imam to u ponudi od jednog coveka iz borce.
Husqvarna 250e Stihl 370e.
Voleo bih da cujem vase misljenje posto u sredu idem da uzmem
jel to novo ili polovno
 
znas kako,prvo to nisu masine iste klase,a drugo ako imas para i potrebe za velikim trimerom,ne postavlja se pitanje koji,stihl naravno (noviji i jaci) i skuplji
 
Za 2 dana mi stize husqvarnin 335R na probu. Siguran sam da cu njega da uzmem jer je u super stanju[skoro nov] za razliku od 235R. Cena 25000 sa oprtacem i nozem.
Ako uzmem a verovatno hocu postavicu slike.
 
BC 1900X
slika0690.jpg
slika0755.jpg
spreman za transport sledece kosenje
 
Danas sam video u radnji trimer marke springer,spenger ili tako nesto. Kosta 15ak hiljadarki, kaze mi drug koji drzi radnju da je bolji od villager-a i da se proizvodi u Odzacima cini mi se.Posto mi je to neki max budzet za trimer, ima li neko iskustvo sa ovim?
 
M kani se toga. To je vjerovatno neko kinesko sr...e s domaćim naljepnicama. ko što znate da svaki proizovod iz kine možete naručiti s vlastitim logom i markom. samo naručite jedan kontjener.
 
BC 900 je i jeftiniji od 16000 , moze da se nadje i za 13 000 -14 000
 
Pozdrav,
pretragom postova nisam *naleteo* na komentare vezane za DOLMAR-ov trimer MS 430-U. Nudi mi ga ortak vrlo jeftino a i probom trimera nisam primetio neke nedostatke.
Hvala, unapred !!
 
Nova serija kvarova na 1900x.
*ovno mi pravi probleme od kada sam ga kupio_Osim što mešavina kipi na ono kinesko njesra od gumice na rezervoaru,sad se izvukao i starter kanap..a taman sam krenuo da sredim travu oko bašte.Postoji li način da se to sredi ručno?Pokušao sam da odvrnem šrafove kojima je stegnuto kućište startera,ali su ga tako manijački zavrnuli da krstastim šrafcigerom koji imam ovde na placu, mogu samo da s*ebem šrafove.Garancija mislim da je istekla,GODINU DANA GARANCIJA, na Svinjadžer je i 20godina garancija malo,tačnije cenim da će se raspasti u roku od dve godine,što je sasvim korektno ako se uzme u obzir odnos cena : kvalitet.
 
Nazad
Vrh