Trimeri

evo podataka za cirkular:
1.precnik 200 mm
2.unutrasnji precnik 25 mm
3.debljina diska 1,6 mm
4.broj reznih zuba 22
5.max rpm 12 000
 
Ljudi, mene interesuje da li je neko kosio trimerom za pare. . . Kako se taj rad naplacuje? Na osnovu cega?
 
Nisam nikada kosio za novac, ali kada bih to radio, možda najbolje da čovek uzme mešavinu,naplatš samo rad, ili ne naplatiš.
 
Ljudi, mene interesuje da li je neko kosio trimerom za pare. . . Kako se taj rad naplacuje? Na osnovu cega?
Cenu formiraj sam prema parceli, dali kosis visoku ili nisku travu, dali je parcela zapustena pa je treba ocistiiti? Koliko dana ti treba da zavrsis posao? Dali je tezak, lak?
+Gorivo+amortizacija masine, alata+tvoja ledja .......
 
Ogulio si čoveku kožu sa ledja, više bi mu se isplatilo da je za te pare kupio Villager i sam pokosio, pa još i da mu prekostane za narednu sezonu:ppozdrav:
 
Ako si ti uzeo 4000 za 5 ari, koliko bi ja trebao da uzmem za 1,5 ha kosenja po malini za jednog coveka, a imam ih nekoliko. . . ??????
 
Ja travu kosim vikendasima na par mesta. To su veoma bogati ljudi. Ovaj sto sam mu danas kosio radi u JAT-u i njemu ne pada na pamet da se hvata za trimer.
Vozi AUDI A8 tako da mislim da je za njega to mala para.
 
Jel zna neko u cemu je caka.Nov trimer FS 450 u Nemackoj kosta skoro 1000 eura,a kod nas 700.Ujak mi trazi polovan, tamo se krecu polovni oko 500 eura.U Sapcu neki covek donosi iz Austrije i prodaje po 300 eura.U Rumi na pijaci kazu da je otprilike ta cena .
 
Nazad
Vrh