Trimeri

j00j4nt200 - castelgarden,mtd,einhell su trimeri za izbegavanje...kljucnih delova za njih nema.

Verovatno si i u pravu, nevidim na sajtu Castelardena da se vise bave sa trimerima.

Edit: Sad gledam, izgleda isto kao Stiga 34 d, verovatno je stari model pa je zato dobra cena.
bah, nikako da nadjem nesto dzaba a da valja... :D
 
Poslednja izmena:
Da li u radu znaci kada trimer ima 'antivibracioni sistem'?
Da li je neko koristio castelgarden trimer xb 34d?

Hvala :)

Антивибрациони систем значи да има опруге између носача ручица и остатка тримера, па би требало да буду и мање вибрације које се преносе са тримера на руке . Хоће од вибрација да отрне руке , поготово.ако силк удара о штитник док се коси.
 
Sve je to slicno...ali kad se otvori onda se vidi razlika.....
za dzabe nema ni kod babe :) sto je dobro to je i skupo...tako je uvek bilo...
uzmes villager i miran si..garancija 2godine...jeste kinez ali radi i sluzi...stihl husqarna jeste kvalitet ali kostaju

kinezima je izgleda ostalo naspampano 5.2ks od testera...pa da se ne baci polepili na trimere
 
uzmes villager i miran si..garancija 2godine...jeste kinez ali radi i sluzi...stihl husqarna jeste kvalitet ali kostaju
Krenuo sam od vilagera, izgleda da vise nema 1700xc i 1900xc koji bi mi najvise odgovarali, ima 1250p i 2100xc i mitsubishi koji kosta jos vise.
Tu me onda nervira sto je u NS kod (jedinog) dilera vilager oko 10%-15% (mrzi me da racunam tacno) skuplji nego u nekom drugom mestu gde ima popust. A ako kupim postom u tom drugom mestu onda ne mogu preko master kartice da podelim na rate i platicu postarinu. Kad vec mora za kes uzeo bih pre husquarna 525rx ili 135r, samo sto mi trgovacki duh kaze mozes ti i bolje i tako u krug... a trava raste :) za prvu pomoc imam rucnu kosu :)
 
Krenuo sam od vilagera, izgleda da vise nema 1700xc i 1900xc koji bi mi najvise odgovarali, ima 1250p i 2100xc i mitsubishi koji kosta jos vise.
Tu me onda nervira sto je u NS kod (jedinog) dilera vilager oko 10%-15% (mrzi me da racunam tacno) skuplji nego u nekom drugom mestu gde ima popust. A ako kupim postom u tom drugom mestu onda ne mogu preko master kartice da podelim na rate i platicu postarinu. Kad vec mora za kes uzeo bih pre husquarna 525rx ili 135r, samo sto mi trgovacki duh kaze mozes ti i bolje i tako u krug... a trava raste :) za prvu pomoc imam rucnu kosu :)

Онда се држи ручне косе. Остају ти паре које би потрошио на тример.

- - - - - - - - - -

Може ли да се замени опруга на глави Т35 ? Где може да се нађе да се купи?

- - - - - - - - - -

Може ли да се замени опруга на глави Т35 ? Где може да се нађе да се купи?
 
Ima li ko pogonsku glavu trimera a da je pogon preko cetvrtaste sipke 5,5x5,5 ili znate li gde da nadjem?
to je neki italijanski trimer aktive i slepac iz ovlascenog uvoznika-servisa me zavlaci danima za odgovor pa sam resio da probam naci negde drugde ili ce matori sutra- preko sutra kupiti drugi
 
Za kolege a posebno one koji rade sa trimerima sa 'bickl' ručkama uslužno imam pitanje da li Vam posle duže upotrebe trimera 'trnu' dlanovi (brid dlana), da li vas bole tetive šake i podlaktice i kakve zdravstvene moguće probleme imate? Ipak se dok trimer radi proizvode neke vibracije....
pozzz i hvala
 
Za kolege a posebno one koji rade sa trimerima sa 'bickl' ručkama uslužno imam pitanje da li Vam posle duže upotrebe trimera 'trnu' dlanovi (brid dlana), da li vas bole tetive šake i podlaktice i kakve zdravstvene moguće probleme imate? Ipak se dok trimer radi proizvode neke vibracije....
pozzz i hvala
Ja nemam nikakvih problema. Mada nikad nisam ni radio sa trimerom ceo dan, ali par sati bez problema. Recimo hoce da mi trni saka kad radim malo vise sa testerom, a sa trimerom stvarno ne.
 
Ljudi,koju glavu za strunu da trazum, Vilager bc1250 ? Prva se sva olizala i ostala tanka kao papir posle 5 sezona aktivnog kosenja.

Послато са Tab2A7-10F
 
Како се правилно намотава најлон на тример? Има ли где неко лепо сликовито упутство. Ово што сам добио уз тример и гаранцију ништа се не види на папиру.
 
Ja za viliger uzeo huskinu t35 al troši nenormalno mnogo strune. Više nego original viligerova. Juče zajedno sa drugom on sa sthill 55 potrošio više nego duplo manje strune. Probali smo i kockastu still strunu i original huskinu 2.7mm. Isto.
 
Nazad
Vrh