Trimeri

@ Ivan VB, gledam one tvoje slike i mislim da tebi masti na auspuhu pa se razliva dalje gde god stigne. I moj BC 1900 XC je tako mastio na auspuhu u pocetku, a evo sad je suv kao barut. Potrosnja ti je dosta velika. Kod mene je isto bila veca u pocetku, ali ne toliko. Ako se ne varam moj je u pocetku trosio 0,8 l ili 1 l na 1 h, pisao sam ovde o tome, ali sad ne mogu bas tacno da se setim. Uglavnom, samo pravi taze mesavinu po propisu i nista ne brini.

Ako se secate za onaj moj problem od skoro sto sam imao sa BC 1900 XC evo da vam javim da je resen. Znaci ipak je bilo do zaprljanog filtera za vazduh. Kao sto sam napisao nisam ga prao 2 godine, ne znam gde mi bese pamet i eto nije mogo vise. Uglavnom sad ujeda, ne smem da mu dam jaci gas. Slobodno mogu da kazem kad bi samo imao malo veci broj obrtaja mogao bi da se nosi sa FS 350, komotno. Znam iz iskustva.

Umalo da zaboravim. Jel koristio neko ovo ulje za mesavinu?
Hteo sam da kupim huskvarnino litarsko, medjutim radnja zatvorena u sred radnog vremena pa svratim na pumpu i kupim ovo. Racunam, nece svoje ulje da falsiraju, ali mi cudno sto je mnogo jeftino. Valjda bese 270 RSD ovo od 0,5 l.
 
Sumadinac-Gruzanin@ hvala druze,
AcA OPEL@ jbg... ja se ne bi igrao sa tim uljem, svi pominju ili sthil ili husqvarna ulja.
 
Danas probao da radim sa cirkularom i svidelo mi se kako radi sitnije granje i trava i ide bas lepo. Samo sto onaj noz nije kvalitetan, nikeski je i trimer i noz, koliko kosta neki kvalitetniji i koji uzeti?
 
@ Ivan VB, gledam one tvoje slike i mislim da tebi masti na auspuhu pa se razliva dalje gde god stigne. I moj BC 1900 XC je tako mastio na auspuhu u pocetku, a evo sad je suv kao barut. Potrosnja ti je dosta velika. Kod mene je isto bila veca u pocetku, ali ne toliko. Ako se ne varam moj je u pocetku trosio 0,8 l ili 1 l na 1 h, pisao sam ovde o tome, ali sad ne mogu bas tacno da se setim. Uglavnom, samo pravi taze mesavinu po propisu i nista ne brini.

Ako se secate za onaj moj problem od skoro sto sam imao sa BC 1900 XC evo da vam javim da je resen. Znaci ipak je bilo do zaprljanog filtera za vazduh. Kao sto sam napisao nisam ga prao 2 godine, ne znam gde mi bese pamet i eto nije mogo vise. Uglavnom sad ujeda, ne smem da mu dam jaci gas. Slobodno mogu da kazem kad bi samo imao malo veci broj obrtaja mogao bi da se nosi sa FS 350, komotno. Znam iz isku

Umalo da zaboravim. Jel koristio neko ovo ulje za mesavinu?
Hteo sam da kupim huskvarnino litarsko, medjutim radnja zatvorena u sred radnog vremena pa svratim na pumpu i kupim ovo. Racunam, nece svoje ulje da falsiraju, ali mi cudno sto je mnogo jeftino. Valjda bese 270 RSD ovo od 0,5 l.

Dobro je sto si resio problem ,ali gde nadje da viladzera uporedjujes sa FS 350.Nemoj se ljutis al to je stvarno smesno
 
Malo akcije sa Alko-m i jedno usluzno kosenje zapustenog dvorista .
SmImsQD.jpg
Fsg2ywE.jpg
 
Kod tog Ljube i sam hocu pazariti ili taj trimer ili demona najaceg. Tu snagu oni sigurno nemaju jer su nalupani podaci sigurno ali racunaj oko 2ks otprilike sto je sasvim dovoljno. Meni treba povremeno jaci trimer jer nekad usluzno pokosim zapusteno dvoriste a tu bas treba snage .Alko odradi sve ali mi ga zao stalno terati pun gas i vremenski duze se ostane. Prosli put sam preko 6 casova neprekidnog kosenja terao da smo se posteno naubijali obojica
 
Trimeraši danas dobio porudzbinu delove brzom poštom za Vilager od Brkin Sonta. Svaku pohvalu mogu da uputim za tog člana foruma. Sve proteklo u najboljem redu.

Послато са HTC Desire 310 уз помоћ Тапатока
 
Kod tog Ljube i sam hocu pazariti ili taj trimer ili demona najaceg. Tu snagu oni sigurno nemaju jer su nalupani podaci sigurno ali racunaj oko 2ks otprilike sto je sasvim dovoljno. Meni treba povremeno jaci trimer jer nekad usluzno pokosim zapusteno dvoriste a tu bas treba snage .Alko odradi sve ali mi ga zao stalno terati pun gas i vremenski duze se ostane. Prosli put sam preko 6 casova neprekidnog kosenja terao da smo se posteno naubijali obojica
Da neko samo čita KP i kupi takve trimere, pa i da razumem, ali da traži savet ovde na temi i opet to kupi nije mi jasno.

Sent from my x600
 
Da li u radu znaci kada trimer ima 'antivibracioni sistem'?
Da li je neko koristio castelgarden trimer xb 34d?

Hvala :)
 
To je kinez cistokrvni samo sa nalepnicom husqvarna....kod nas ti je takav trimer mozes naci za 70-80e
Nedavno su tu neki momci iz sela kupili 3komada za 200e

Stvarni-Hvala.ako bude jos sta trebalo vi se slobodno javite

j00j4nt200 - castelgarden,mtd,einhell su trimeri za izbegavanje...kljucnih delova za njih nema.
 
Taj prevarant što navodno prodaje husqvarna mašine već godinama stavlja iste oglase. Par puta sam prijavljivao, ali administracija neće da mu briše oglase.

Čim pomeneš da je u pitanju kineska kopija ili da taj model ne postoji počne da psuje i vrijeđa.

U svakom slučaju takve treba izbjegavati, kad toliko laže na početku kako očekivati da će kasnije ispoštovati tu navodnu garanciju.
 
Nazad
Vrh