Trimeri

Izvini molim te ali taj noz ti dosta novo izgleda posle nekog robusnijeg koriscenja u uslovima cedjenje suve drenovine kako si sam vec pisao.
Ne,izvini ti,ali molim te nadji gde sam napisao da je sa nozem bilo cedjenje suve drenovine,pa postavi ovde da se i ja podsetim kad to bejase.Sa nozem kosi toliko lako da nema potrebe za vecim gasom,a to sto izgleda dosta novo samo govori o njegovom kvalitetu.Niti sam ga dodatno ostrio,niti ima ikakvih ostecenja,a dosta puta je dolazio u kontakt sa kamenjem tako da mogu da kazem da je prilicno dobar.Naravno da nisam mogo nesto extremno da ga iskoristim kad sam do sad sa trimerom potrosio oko 13 rezervoara,a eno covek uzeo nov trimer i odmah problemi pa je u vezi sa tim moja prethodna poruka i slike.
 
Vidim da nisam jedini koji je rešio da sahrani Villager trimer. :osmeh: Nabavio sam trokraki nož od trimera, Stihl FS 450, proširio rupu na 25,1 mm i potrošio do sada oko 20 l mešavine, mogu Vam reći da se pitam od čega je ova kineska zver.
 
zna li neko zbog čega se greje glava na trimeru toliko da počne struna da se topi bukvalno?a dosta je vruć i konusni deo koji od motora vodi do šipke kroz koju ide kardan
 
pa trava jeste visoka.podmazujem mašću kojom podmazujem zglobove na autima.imam jos jedan trimer s kojim sam takodje kosio visoku travu ali se nikada nije ovoliko grejalo.sad ne mogu da se setim da li je na starom trimeru bio vruć onaj konus, na ovom jeste

- - - - - - - - - -

a podmazujem baš redovno
 
Купио сам Штил ФС90,и баш сам се одушевио како машина лепо ради.Мало троши и сече све живо.Комшија купио Вилаџер и скоро па одмах му страдао карбуратор,карика и клип.Једва му признали у сервису.
 
Nazad
Vrh