Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 180 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 152 45,8%

  • Ukupno glasača
    332
Postavi im uslov da ti prvo prodaju nesto robe, pa ces onda uplatiti 3 meseca.
Tako je jedan naš forumas uradio.
Svasta,nisu oni duzni da ti prodaju robu,nisu oni Produktna berza pa da uzimaju % od svake realizacije.Sve te "berze" su takoreci trgovci informacijama tj.povezuju kupce i prodavce.Ako ti ponudis robu po prihvatljivoj ceni za taj dan-prodaces je.Ako svi nude robu po 15 din a ti trazis 17 din naravno da je neces prodati po tako velikoj razlici.
 
17,20 komsija tovari od jutros 20 para zbog njegovog utovara..

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Pre tačno mesec dana sam dobijao 18 dinara a sad ne mogu ni toliko. :osmeh: Kod mene je malo ispod 18, zavisno od količine. Na pijaci traže 20 dinara.
 
Jbg, pre dve nedelje sam nešto prodao po 18,20, ali nisam stigao više zbog gužve na njivi...
Slično su zeznuli i tačno pre godinu dana, roknuli cenu dole na par dana, a posle je digli preko 20din. Da li će tako biti i ove godine :sta:
 
Jbg, pre dve nedelje sam nešto prodao po 18,20, ali nisam stigao više zbog gužve na njivi...
Slično su zeznuli i tačno pre godinu dana, roknuli cenu dole na par dana, a posle je digli preko 20din. Da li će tako biti i ove godine :sta:

I ja sam nesto prodao u aprilu po 18.4..sad cekam za ostalo.Cudi me da niko ne zna nista oko barzi???
 
Nazad
Vrh