Transport kombajna

Paracinac lupas gluposti. Ja sam ti reko da cu se raspitam a ti navalio koliko i koliko , kosta. Reko sam ti napamet da moze biti od 2200-2500. Posle toga ja sam dobio tacnu cenu transporta ali ti si se vec snaso. A i da je bilo 2500e isto to nije mnogo za uslove pod kojima sam ti reko. Ovako ti si mozda proso jeftinije , pun si dozivljaja i avantura , ali i to nesto vredi. U svakom slucaju masina koju si kupio je ekstra.Malo je preeeeeeeplacena , ako je ta cena tacna. Zelim ti puno srece i da te lepo sluzi masina .
 
Brate nemas zasto da se ljutis ja sam rekao kako sam jeftino prosao u odnosu na cenu kako mi drugi traze,mozda si se nasao ti tu nesto uvredjen al neznam zbog cega bi,ti si mi drugi dan odgovorio kako si i rekao mene je samo zanimalo posto bi bilo jer ovaj lik nece da drzi masinu vec kupio drugi i trazio da ga izvezem,pokazao sam ti link od kombajna i video si da je trazio 11 000evra za njega a ovaj kombajn ima 1700sati posle svake sezone u ovlasceni John Deer servis je odrzavan ima servisnu knjigu od njih sa pecatima za svaku intervenciju i znam da je jaka cena ali kakvi krsevi se dovoze sminkaju i posle prodaju ovde ovaj nije skup.Umesto da drzava pusti slobodan uvoz oni nas deru carinama.Sto se dozivljaja i avantura tice meni je to dosadilo bio sam u dosta drzava Evrope i najlepse mi nekako kada vidim onu Srpsku zastavu na granici :D a je..s kombajne to nije ni prvi ni poslednji zadnje 4 godine 3 sam dovezo,dva Steva dovezao jedan Crnomarkovici i rekao sam nikada vise u sleper kombajn moj nece da udje ako ja radim utovar ako se treba skidaju tockovi i cizma kao sto je bio slucaj prosle godine sa merkator 60 i crnomarkovici oni mi uzeli 1000evra bez hedera i 300evra posle prevoz hedera sam platio a ceo dan sam vadio njega i dominator 80 sto drugar uzeo bez viljuskara vec na spanere i dasku podmazanu tovatnom mascu jos posle sam morao liku da perem kamion od tovatne masti muke su to nema bolji prevoz od labudice.Sada ima jedan 1055 gore mozda i njega uzmem neka budala ostavila 200evra kaparu za njega a svaba trazi 9 000evra i nije dosao 3 meseca a rekao do nove godine.Ako se ne javi do kraja meseca ja ga uzimam i da za onih 2 200-2 500evra sto si mi trazio neznam kako nisi stigao lepo da se raspitas nego otprilike si mi rekao kada lik koji ti vozi kombajne tj Sasa iz Grabovo meni trazio 1 500evra njegov utovar i istovar al tek krajem meseca ili pocetkom sledeceg sto meni nije odgovaralo.Tako izvinite zbog spama teme ali jbg necu da Dragan pomisli da nesto imam protiv njega!:ppozdrav:
 
Ni meni nije jasno što ne uvozite kombajne sa kabinama.Ja kad vidim da nema kabinu ostalo ni ne gledam.Znači može da bude extra kombajn i od prvog vlasnika i sve da je naj-naj al kad nema kabinu ostalo me i ne zanima.U čemu je tu fazon?
 
Uporedjujuci kombajn kao moj(sa nastresnicom),koji samo kosi strnjike i deteline i bilo kojeg zmaja sa kabinom koji isto to radi.
Uvek ce u mom biti prijatnije jer ti u zmaja,nema sanse da napravis neku "ladovinu",kad plekarija od kabine uzegne na +40.
 
Neznam mene nikad nije zanimalo da kupim kombajn sa kabinu a traktor bez kabine :D pa dzabe mi ga dao neznas kako je to kada kombajn ubacis u drugu pun gas napravis ladovinu sa vojno satorce vetar te pirka lepota imao sam Zmaj 135 nov kupljen 1992 prodat 2000godine i dominator sa kabinom kada lepo ugreje upale se ona stakla udje prasina u kabinu pa bolje da me ubijes nego posaljes da vrsem ceo dan :osmeh:
 
Kakvo crno pirkanje. Kad se bugija uhvati na pužu i direkt medju oči udari ,još naiđeš u čopor boce (palamide) pa se digne onaj cvat i sve se zalepi na znojavu kožu a može i u oko da zalepi .Neznaš dal bi se pre ubio ili umio.
 
Ima jedan lik Vlasta iz Rakitovo to je covek koji za John Deer ima sve,ako nema imace za nedelju dana,ako hoces mozes narucis ceo kombajn koji hoces u delovima da ti dostavi jer njegov brat radi u neki servis u Svajcarsku gde zavrsavaju svi John Deeri i jos neke marke koji se vracaju kada kupis nov i das stari nisam siguran ali mislim da je tako i ima kabinu za ovaj 955 sa klimom na lageru ali da mi je proda za 500evra nebi je uzeo jer stvarno ne volim kabinu na kombajn verujem da bi je skinuo ako je kombajn ima a ona nema klimu a mene od klime glava boli tako da neznam stvarno a jebes kombajn koji curi napred to jest dize prasinu jedino vetar moze da te zajebe pa da duva od pozadi i vraca prasinu napred to mi se par puta desilo i stvarno za...ano
 
Moj kombajn švajcarac kupljen najverovatnije preko tog lika što si spominjao paracinac.Jel i taj Vlasta trguje sa kombajni?
 
Moj je bez kabine ali samo prošle sezone ove makar i od rakovice ima da dobije kabinu.
Jes da piri vetar i prijatno je ali kada soja zapraši obučem se ko da sam ronioc a ne vozač kombajna.
 
Evo staviš ovaj i gas...http://www.traktorpool.de/media/500...s-2646007.jpg?height=800&width=600&quality=80
M%C3%A4hdrescher-Claas-2646007.jpg
 
Moj kombajn švajcarac kupljen najverovatnije preko tog lika što si spominjao paracinac.Jel i taj Vlasta trguje sa kombajni?

Da ima uvek par na lageru 2,3 ali nije bas jeftin :D sto bi rekao moj zet jeftinije mi da kupim nov nego od njega salim se nije preskup ali nije ni bas jeftin ako je jeftino nesto kod njega to se ne kupuje :D ali kada uzmes od njega 2 godine nemas kvarove u normalne uslove da radis jer stvarno maksimalno sredi ih nemoj da ispadne da ga reklamiram nego samo kazem ja bas i nisam u neki odnosi sa njim kao pre jer tezak je do boga i brzo se nervira ako ga pitas dali moze to jeftinije ili mu kazes da to skupo,kada snjim imas posao moras lepo kao da ti rod najrodjeniji da bi jeftino nesto uzeo jer malo je cudan :D
 
paracinac malopre sam se cuo sa Stevom i Steva kaze da su to lazi da ti je on vozio kombajn za 1300e . Dogovor je bio da se kombajn bez hedera vozi za 1700e, ali posto mu neko otkazao JCB i nije ga utovario onda je on tebe pocastio sa gratis voznjom hedera. Tako da je ta tura kostala 1700e , a ne 1300e koako si ti napisao.
 
Nazad
Vrh