Transport kombajna

Istovarice ga ova dvojica sto stoje iza Zive i gazde firme za transport. Ta dvojica su soferi i vidi se da poznaju ovaj poso. Nemogu da kazem i Ziva je dosta pomagao momcima , bio je malo razocaran sto nije uspeo on da ga kupi , ali sta da radim sledeci cu prodati njemu.
 
2200e transport samo za kombajn.

---------- Poruka napisana 16-06-12 u 16:12 ---------- Prethodna poruka je 13-06-12 at 23:35 ----------

Da li neko zna kako se vrsi transport kombajna koji su siri od 3m, kao na primer TX 36. ?
 
Znači da je bez njih širok oko 2.9 metara ili čak i manje.Mi smo naš kombajn doneli na labudici sa sve točkovima bez ikakvih problema.
 
Ne sa spoljnje do spoljnje strane je 3.5m , a toliko su mu i plekovi. Raspitao sam se i rekli su mi da moze , samo taj transport je skuplji za 1500e
 
Trenutno je kod nas HIT samouvoz traktora i kombajna iz EU.To su prevoznici osetili i dobro se u to ugrađuju.
 
Naravno da je tako . Prosli put mi trazio 3700e a sada 3800e i kaze da nije poskupeo prevoz. Oni traze i 4500 onima koji samouvoze kombajne, hteo je jedan lik iz mog sela da samouvozi i njemu su rekli cenu 4500e.
 
Ma kakav preprodavac , najjeftinije je preko posrednika i dobijas masinu za jeftine pare.
 
Sve zavisi od gabarita kojih je kombajn.skupe su dozvole za prolazak kroz države takvih prevoza.Recimo da se iz Francuske doveze kombajn sa hederom i još šta može stati košta od 4000-4500evra.Iz istog mesta da se doveze traktor do 3m visine(i još šta stane) košta 1800 evra.Eto čisto malo uporedbe.
 
Evo sta su muke prilikom utovara kombajna.


24xmlol.jpg
29zsbgl.jpg
2lcs9vr.jpg
 
Nazad
Vrh