Transport kombajna

Posto si vozio , ti znas sta su muke. Najlakse je za krajnjeg kupca , on nemora niocemu da brine , sem da plati masinu.

kad dodjemo na utovar a svicer samo mlati rukama,nevijeruje da ce kombaj stat na slepu, jedne prilike smo natovarili ja mislim da je bio dominator 96 ako se nevaram viro je od pola slepe nazad,kad se izmaknes malo od kamiona vidio se kompletno natpis klas gore na bunkeru, i u Sladmingu sam zakacio krovom i bunkerom kombajna u one limove od kontrole visine a ispred na 100m nadvoznjak,mislio sam da ce kombaj ostat na putu,mislim da se radilo o cm da sam prosao.
 
To je bio ogroman rizik , skuplji nego sva roba na kamionu. A sto je najgore , ako bude neke kontrole , pa pretovar na licu mesta na drugi kamion , ogromna kazna zabrana voznje itd. Na sve to , onaj koji je poslao robu reko bi , da to nije njegov problem.
 
Vozili smo tako par godina, siri,visi, uvijek u prekrsaju al je islo dok nisu poceli udarat po dzepu pa su na kraju i odustali od tog transporta, ja sam zadnji kombaj dovezao u maju 2010g i posle sam napustio tog gazdu i uopste ch i te masine.
 
To si pametno uradio. Ja sam samo jednom preso po 5cm levo i desno. I nisam spavao sve dok nije kamion uso u Srbiju.
 
Meni treba mobilni,na starom broju se nejavlja(069/3377007)trebao je da odradi prevoz dobio pare i sada ni pare ni prevoz.
 
neznam sta mi bi,prosle godine mi dovuko 142-jku iz Uzvece i bilo sve ok a sada je trebao motor iz Sr.Mitrovice.Jos mi je prvo obecao da ce on platiti motor,a onda me nazvao kako da nece imati mozda dovoljno para za put.Ja posaljem post-expresom 30000din jos pocetkom februara.
 
Moram doci jedino da pokrenem tuzbu nisam blizu negova zena uvek kaze da je na putu a otac nema nista stim.Najbolje je doci kada ima goste kad nesto slavi.
 
U nameri sam kupiti 142-ku i najblizi i najeftiniji su mi na oko 450km zvao sam samo jednog i cena je oko 1.8.e/km,sta mislite da li je to realno jer do sada nikada nisam koristio takav tip prevoza.Hvala
 
meni su tražili od 2 do 2,4 e po km. I ja trazim prevoznika, javi kada nadjes.

- - - - - - - - - -

Meni treba mobilni,na starom broju se nejavlja(069/3377007)trebao je da odradi prevoz dobio pare i sada ni pare ni prevoz.
i meni je vozio berac, dao sam pare tek kada ga dovezao.
 
Poslednja izmena:
s5hd0l.jpg


- - - - - - - - - -

Evro po gazenom kilometru........
 
Zvao sam i na njega ali se niko ne javlja,pokusacu i sutra ali mislim da je i on promenjen.
 
@Glackop
Ako ne uspes da dobijes na te brojeve,javi se na pp,pa cu ti poslati broj njegovog brata i sa njim se mozes dogovoriti.Znam ih,oni su u mojoj blizini
 
Zavrsio sam posao sa ovim prvim,a ovog sto ste mi preporucili nisam zvao zato sto mu to ponovo dodje na isto,gazeni kilometar puta dva=2.e.Pozz
 
Nazad
Vrh