Transport kombajna

Al ga je spakov'o k'o kutiju sibica...

Svaka cast i sretan put!
 
Prvi put čujem da je tako jaftino:sta:
Sad je drugar doterao do Lokava iz CH 3500 eura i to neka kombinacija sa vozačima koji voze iz Hrvatske iz neke firme (mislim da je ĐĐ) za nemačku delove za kombajne pa u povratku pokupe robu.
 
Da tacno tako.

---------- Poruka napisana 28-02-12 u 22:59 ---------- Prethodna poruka je 25-02-12 at 01:20 ----------

Juce je stigo kombajn.
 
Proso sam odlicno. Najbolje je kad sam uradis svoj poso. Isao sam bez ikakve veze i bez icije pomoci i proso sam bolje od ocekivanog. Uradio sam ovako: izabrao sam jednog od prevoznika sto su mi kolege na ovaj forum predlozile , i iso sam u najblizu carinu koja je meni u mom kraju.

Zahvaljujem se svim dobrim kolegama koji su mi putem pp pisali i slali mi adrese prevoznika , kao i imena spedicija. Hvala veliko jos jednom.
 
Pozdrav svim clanovima!!Kupio sam kombajn pa me interesuje ko bi mogao da preveze.Imao sam dogovor sa Draganom iz Metkovica,ali coveku telefon zvoni ali se nejavlja vec dva dana.Danas je obecao da ide na utovar ali opet nista.Dali neko od clanova zna ko jos radi transport.Kombajn se vozi od Uzueca do Nisa i to 142-ka.
 
klacika . Cim su prenatrpani oni se ne javlaju na tel. Ja da sam na tvom mestu ja ga nebi vise zvao.
 
Pozdrav svim clanovima!!Kupio sam kombajn pa me interesuje ko bi mogao da preveze.Imao sam dogovor sa Draganom iz Metkovica,ali coveku telefon zvoni ali se nejavlja vec dva dana.Danas je obecao da ide na utovar ali opet nista.Dali neko od clanova zna ko jos radi transport.Kombajn se vozi od Uzueca do Nisa i to 142-ka.
brate...doteraj ga polako kuci....ja sam 170-ku dooterao bz problema..350 km za suboticu...
 
Pozdrav!Prevezao sam kombajn,ipak je to zavrsio Dragan.Bio je neki spor izmedju Dragana i prodavca.Covek je dovukao kombajn do Nisa auto-putem.
 
Ovi su kao uigrani tim. Ali dosli na utovar brz dizanice. Sva sreca da imam neko poznanstvo po garazama i nije bilo problema da pojajmim dizalicu.
A sto setice samog ufovra tovarili smo nekih 6h.
 
Ovo je dosta zanimljivo natovariti na ovaj nacin a verujem i istovariti.Koliko traje istovar i kako ga istovaras?Isto ovako ili nekim viljuskarem?
 
Nazad
Vrh