Torpedo

Za to sam i ja sad hteo da kažem, gledao sam kartu koliko ima od Padine do Ban. Karađorđeva.
 
Video sam da je daleko, pitaj Zrenjaninca za tog njegovog majstora to ti je ipak bliže
 
Isto koliko ja imam od Budisave! Nije to daleko! Ja sam pre mesec dana sa devedesetkom vuko troosovinku sa 28650kg sirka u FARM KOMERC u Čantavir,pa? oko 85km

---------- Poruka napisana u 22:11 ---------- Prethodna poruka je at 22:10 ----------

Ako je to Boško onda je bliže Padina
 
Isto koliko ja imam od Budisave! Nije to daleko! Ja sam pre mesec dana sa devedesetkom vuko troosovinku sa 28650kg sirka u FARM KOMERC u Čantavir,pa? oko 85km

E al vaš traktor ide 40 km/h :osmeh: pa vam nije problem tolika razdaljina mala šala.Za dobrog majstora nije nikad daleko džabe što je neko blizu i jeftin ako nezna posao.
 
Ako su torpedove original idu njegovi tegovi,ako su od IMTa,verovatno idu tegovi od IMTa,ako postoje


Jel ima ulja dovoljno? Da nije na plivajuće ručica umesto na poziciono?
 
Imaš 2 ručice,sa onom koja ima gumeno četvrtasto dugme na kraju dižeš i spuštaš,a druga ručica je prema napred poziciono a prema gore položaj,pošto samo dva položaja postoje,plivajuće iliti fina hidraulika,treba ručica da stoji prema napred

MORA BITI U ŽLJEBU ili jednom ili u drugom
 
Nazad
Vrh