Torpedo

2 brzina crni zec 3x 35cm IMT plug visoki klirens[video=youtube_share;GIMOVNR9xeU]http://youtu.be/GIMOVNR9xeU[/video]Agume su standardne nazad 18 a napred 11
 
Jel sigurno ZF od RX170 na njemu, ne bi bas rekao, nisam cuo da se radila ovakava masina,ako je tako ovo je neunistiv traktor :osmeh:

---------- Poruka napisana u 11:52 ---------- Prethodna poruka je at 11:48 ----------

Al vidis mu raspored brzina i rucice menjaca u kabini na slici, ja se bojim da je to obican menjac a to nije bas dobro odose zecevi po njivi
 
Treba da kupim torpeda 5506 adriatic sa prednjom vucom traktor je 89 repariran u fabrickom stanju. Da li neko moze da me posavetuje u vezi tog traktor? Planiram da radim sa njim oko 20kj
 
Imam takav traktor.Motor ima dosta snage, menjač je osetljiv jer je potpuno isti kao i na TD45 a snaga motora veća.Hidraulik je takođe od TD45( 48 ) i nema dovoljnu podiznu moć koliko motor može da vuče.Prednja vuča dobro radi, ali su potrebni tegovi napred da bi pod opterećenjem radila kako treba, uključuje se lako bez kvačila ali traktor mora da stoji.Po meni najveća mana je što je jako bučan u kabini i loše je izolovana kabina, standardno sedište je jako ne udobno, preglednost iz kabine je dobra.
 
Kojom brzinom ste orali ove godine sa Torpedom 7506dw ko ga ima naravno?!Ja sam 1 crni zec a mislim da sam mogao i brze,oranje sam zavrsio ima vise od mesec dana
 
Kako kom, kod nas ove godine ni na jednom u selu nisu otisli zecevi,al zato je mnogo novih ruseva stradalo, pocrkali im zubcanici od lakog oranja :osmeh:

Vele da ti novi rusevi nisu bas nešto a nije ni čudo ništa danas nije kao prije...
Evo što ja danas dobio ...
Ima da ga odmah prodam...:haha:




 
Vele da ti novi rusevi nisu bas nešto a nije ni čudo ništa danas nije kao prije...
Evo što ja danas dobio ...
Ima da ga odmah prodam...:haha:





Pošto? Koji je broj?

Mi smo orali sa 7506 bez prednje vuče 2x35 Regent sa predplužnjacima dubina 25-27cm 4. kornjača,ali je traktor ubrzan na 40km/,tako da je to kod standarda bi to bilo 3.beli zec

Ni rus nije kao što je bio pre par godina,a kamoli pre 30
 
Voliš pričati gluposti ?

Samo cinjenice, znam pouzdano za 3 belorusa 820 i 2 892 stare dve godine da su ove godine kidali diferencijale i menjace u oranju kod nas sto sa dve sto sa tri brazde plugovima, dok kod torpeda nije bilo problema(dve 90ke i RXovi 100 i 120) mada ja svog nisam hteo ni da silim ostalo mi je jos 3 ha da poorem a to cu sad posle kisa jer je bas beton( Sve to zavisi kakva budala sedi za volanom)
 
Jel sigurno ZF od RX170 na njemu, ne bi bas rekao, nisam cuo da se radila ovakava masina,ako je tako ovo je neunistiv traktor :osmeh:

---------- Poruka napisana u 11:52 ---------- Prethodna poruka je at 11:48 ----------

Al vidis mu raspored brzina i rucice menjaca u kabini na slici, ja se bojim da je to obican menjac a to nije bas dobro odose zecevi po njivi

Zajebo se,nije ZF,neki talijanski je menjač,dosta dobar,kako kaže majstor iz tvog kraja,dok ne dobije lufta na sve strane,onda je nedo Bog,baš ima kod njega jedan u radionici menjač rasklopljen,čeka delove već jedno vreme,jer kod nas nema delova
 
Nazad
Vrh