Tanjirače

Ja sam takvu u mom zemljistu razvukao kao zvaku,nema sta nisam vario,cistaci svi pokrivljeni cim malo bude vlaznije,diskovi pucaju,jbt ja sam uzmem bateriju pod misku i odnesem,to je za neki pesak i laku zemlju.
Jbt. prijavi se za strongman sampionat osvoices ga 101%

- - - - - - - - - -

Dragane ne pljujem daleko od tog svako bira sta ce kupiti i voziti.Uvek ima izuzetaka pa tako kao sto ti kazes uvek se neko izdvoji po kvalitetu.No da je bez mane bas i nije ali,da ne idem dalje posto me ocigledno neko lose razume.Inace na putu Pozarevac Gradiste ima jedna ista kao tvoja pa cu je bas slikati kad budem u prolazu.
Treba biti realan a ne pisati 'svaka bas svaka' mogu da te odvedem u 50 dvorista gde se nalaze consumke i ni jedna nije mrdnula, i kakve sad tu mane treba traziti? Ljudi obradjuju zemlju sa njom i zivot tece dalje, pa muku joj njenu nije to satelit pa toliko filozofije.
 
Bio sam nepoverljiv prema kratkim tanjiracama jer je svi reklamiraju " da je za plitku obradu zemljista ". Mozda te laganije varijante ne mogu duboko da obradjuju zemlju ali to nije slucaj kod ove moje Ilgi.

3580xft.jpg
 
људи да ли је боље да се тањирача вуче директно за куку или да се направи онај вучник на потезницама?

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Vidim da pominjete Niaux diskove
Ja sam ih kupio letos od firme iz sombora tamo su najjeftiniji.....
Cena ista kao u madjarskoj
 
Pošto je pala subvencija za tanjiraču,da vas pitam u vezi manjih tanjira na kraju baterija ,dal to čemu valja,poošto treba da idem na dogovir pa da vas pitam ili da se stave svi isti (ako se ne varam to su 560 mm tanjiri).
 
Mislim da je bolje, kad je prvi manji onda manje baca u stranu zemlju,a kad je na zadnjoj bateriji zadnji disk manji onda ne pravi brazdu kada spajaš prohode nego sve bude ravno. Tako je kod mene na konzumovoj i ja sam zadovoljan

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
 
Kod mene je na prvoj bateriji manji prvi disk sa one druge strane od koje si obeležio, i na zadnjoj isto prvi disk sa iste strane kao na prvoj bateriji.
Znači moja tanjiraca stoji kao ta sa slike i manji su diskovi kad gledaš od nazad, sa desne strane.

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
 
Kod mene je na prvoj bateriji manji prvi disk sa one druge strane od koje si obeležio, i na zadnjoj isto prvi disk sa iste strane kao na prvoj bateriji.
Znači moja tanjiraca stoji kao ta sa slike i manji su diskovi kad gledaš od nazad, sa desne strane.

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Tako i treba. Jer ovaj disk što je obelezen na slici baca zemlju unutra to jest na uradjeno preko čega će proći zadnja baterija i tu ne treba da ide manji disk . A na zadnjoj bateriji disk sa desne strane (gledajuci od nazad) isto baca zemlju unutra ali posto posle njega neide nista tu ostaje brazdica i zato se sa te strane stavlja manji disk da ne bi bilo te brazdice...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh