Suncokret 2016

Vlada iz Pionira kaže da je u Bočaru odlično rodio ove godine, na velikim površinama, da je imao oko 2 t/kj... ?
 
Pazi samo jer oni koji se prskaju pulsarom ne mogu ekspresom i obrnuto. Da ti ne nabrajam hibride posto ih gotovo svaka semenska kuca ima. Oni koji se prskaju pulsarom naznaceni su kao Clearfield tehnologija, a koji idu sa ekspresom, ekspres tehnologija.
 
Ljudi kako djubrite parcels za tih 2t po in? Jel zaoravate nesto? Sta dajete kao prihranu?
 
Ja bez djubriva 2700 kg po k.j,ko ne veruje neka se raspita i proveri...Kako ne znam,ali sad sam na toj njivi zaorao 250-260 kg 16X16X16 po k.j i u prolece dobija 150 kg Ureje po k.j.Njiva je I klasa tu ce biti kukuruz sad
 
2014-e
LE-25 3870kg/ha
LE-19 4270kg/ha
2015-e
LE-25 3500kg/ha
LE-19 3650kg/ha
LE-99 4080kg/ha
Djubrenje u jesen 200kg 3x16 u prolece 200kg ureje sve po hektaru
 
Pazi samo jer oni koji se prskaju pulsarom ne mogu ekspresom i obrnuto. Da ti ne nabrajam hibride posto ih gotovo svaka semenska kuca ima. Oni koji se prskaju pulsarom naznaceni su kao Clearfield tehnologija, a koji idu sa ekspresom, ekspres tehnologija.
Da razumem to, bitno mi je da može da se prska širokolisni korov i posle nicanja
nego interesuje me koji su se pokazali dobro, znam za Neomu i pionir le 25 al sigurno ima još dobrih hibrida
 
Nazad
Vrh