Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Kod mene "izmenjen" bice izgleda do leta Taman za letovanje... 🙄
 
Šta znači kad u e-podsticajima piše "poslat na isplatu", jel to znači da su legli novci na račun ili treba još da se čeka?
 
Novci su legli kad ti banka javi da su na tvom računu ,a poslat na isplatu je da se nadaš da će uskoro javiti.
Prošle godine kod mene je trajalo 57 dana ,ove mnogo brže.
 
Јесам, пре два дана. И данас ушао на е-подстицаје да видим шта пише
 
Meni danas uplatili za jedno gazdinstvo a nisam dobio ništa u sanduče, juče proveravao i nije bilo ništa. 15.02. Datum podnošenja.
 
Srdjan01
Danas sam poslao mail upravi za agrarna placanja povodom greske o poslatom resenju za 2023 godinu a ne za 2024 pa su mi odgovorili veceras:

Управа за аграрна плаћања - одговор

Поштовани,



Ваш упит проследили смо даље на надлежност. Молимо Вас за стрпљење.

Pitao bih koliko dana ili nedelja treba da budem strpljiv🤪👍
Hvala!
 
Da ponovim pitanje, ako neko zna,

Kada se gasi gazdinstvo na E-agraru, da li je brisanje trenutno i parcele se odmah mogu ubaciti na drugo gazdinstvo?
 
Srdjane ne znas mozda otprilike koliko bi to moglo da traje?
Stvarno to nije do mene (Tako da stvarno ne znam).


Pozovite 0800 106 107 i recite da ste podneli zahtev za brisanje gazdinstva (Pa ako je moguće da ih zamolite da ubrzaju proces zato što vam treba da ubacite te iste parcele u drugo gazdinstvo)

infofoto-1024x682.jpeg


uap.callcentar@minpolj.gov.rs
uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs
office@minpolj.gov.rs

Uprava za agrarna plaćanja: https://uap.gov.rs/#kontakt

Zvanična veb prezentacija eAgrar-a na adresi: https://eagrar.gov.rs (Skrolujte dok ne dođete do Budimo u kontaktu, u tekstu poruke napišite vaš. BPG,JMBG i broj mobilnog).
 
Da ponovim pitanje, ako neko zna,

Kada se gasi gazdinstvo na E-agraru, da li je brisanje trenutno i parcele se odmah mogu ubaciti na drugo gazdinstvo?
Nisam vas ni pitao da li ste vi u tom gazdinstvu bili član i da li imate već na sebe registrovano gazdinstvo (Ili tek trebate da ga otvorite) ?
 
Nisam vas ni pitao da li ste vi u tom gazdinstvu bili član i da li imate već na sebe registrovano gazdinstvo (Ili tek trebate da ga otvorite) ?
Nisam bio clan, jer zivim u drugom gradu.Tek treba da otvorim gazdinstvo, a ocevo da ugasim.
U svakom slucaju ne mogu uraditi nista pre jeseni, jer imamo zaduzenje za seme, djubrivo i treba da nam isplate to sto skinemo na racun starog gazdinstva.
Zato i pitam koliko traje procedura, da stignem do sledece sezone, na vreme da otvorim novo gazdinstvo.
 
21.2 predato. 11.3 izmenjen. I dalje stoji izmenjen...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
21.2 predato. 11.3 izmenjen. I dalje stoji izmenjen...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
Ja cekam tvoju objavu da si prosao,ja podneo 12.02 izmenjen 12.03 i nista. Prijatelju dve nedelje pisalo u radu i danas preslo u prihvacen ali on predao 01.02 ali zbog suvlasnika mu stajalo u radu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh