Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Šta se dešava sa izmenom setvene strukture ako je zahvet prošao i isplaćen. treba neke kulture da pretumbam površina i parcele sve ostaje ista samo setvena se menja?
 
Srdjan01
Jedno pitanje? Sta ciniti ako mi je stiglo resenje za isplatu subvencija za 2023 god?
Izgleda da greskom poslali mi proslogodisnje resenje.
Nije greškom sigurno (Verovatno niste isplaćeni).

Ako niste isplaćeni obavezno prihvatite to Rešenje za Subvencije za 2023 godinu.

 
Sigurno je greska jer sam isplacen za 2023
Sta dalje? Da ih obavesti mail - om ili sta?
Ako se odreknem zalbe isplatice mi jos jednom za 2023 pa cu sam sebi napraviti komplikacije!
Onda u tom slučaju ste u obavezi da ih obavestite na 0800 106 107 (Da ste isplaćeni za 2023 godinu i da ste greškom dobili Rešenje o usvajanju baš za 2023 a ne za 2024).


Prihvatite rešenje i odreknite se prava na žalbu samo za ovu godinu.

infofoto-1024x682.jpeg

uap.callcentar@minpolj.gov.rs uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs
office@minpolj.gov.rs

Uprava za agrarna plaćanja: https://uap.gov.rs/#kontakt

Zvanična veb prezentacija eAgrar-a na adresi: https://eagrar.gov.rs (Skrolujte dok ne dođete do Budimo u kontaktu, u tekstu poruke napišite vaš. BPG,JMBG i broj mobilnog).
 
Poslednja izmena:
Pa valjda se podrazumeva da je neophodan net da bi stigao mejl. Moja greška što nisam napisao. Meni odavno mejlovi stižu kao sms poruke, instant, pa sam malo loše objasnio.
A kako moze to da ti stigne? Mislis kad ti stugne mail da ti izbaci notifikaciju valjda da ti je stigao mail u levom gornjem delu ekrana?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Pa da. Kada prihvate, dobićeš mejl, idi u eSanduče i prihvati rešenje. Posle par dana (moraš proveravati u epodsticaji) dobićeš mogućnost odricanja od žalbe. Odreknu se i za par sati, eventualno dan-dva, biće ti uplaćeno.
 
Nešto sam čuo da do kraja ovog meseca će svima biti isplaćeno koji su podneli zahtev
 
Srdjane sta znaci kad pise da zahtev nije aktivan?? Status stoji kao izmenjen posto je bilo dopune.
 
Nazad
Vrh