Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

A oko ovih povracaja na seme,jel to samo vazi za kes kupljeno seme ili i preko zadruga uzeto na zeleno kao ?.I dal ce se uvaziti seme psenice sad uzeto ili samo od nove godine kao ?.
 
Pa ok svejedno,ali jel vazi samo kes varijanta sa racunima ili mozei ovo preko zadruga.Opet kontam ako je poenta da daju te novce na originalno seme,ne bi trebalo da ima veze jel kupljeno za kes ili na agrorok kao....
 
Pa ok svejedno,ali jel vazi samo kes varijanta sa racunima ili mozei ovo preko zadruga.Opet kontam ako je poenta da daju te novce na originalno seme,ne bi trebalo da ima veze jel kupljeno za kes ili na agrorok kao....
Mislim da će zahtevati fiskalni račun. I još mislim da će namerno tražiti i za ovu trenutnu setvu pšenice zato što mnogi seju svoje seme dorađeno tako da neće moći da dobiju +17000 za njive pod pšenicom ili možda čak na sve površine ako im se tako digne. Tek će da se vidi šta će tražiti...ovo je samo moje mišljenje.
 
Meni juče stiglo obaveštenje da je zahtev prihvaćen i poslat na isplatu.
Preporuka svima koji su imali neke ispravke na zahtevu da promene status od "Poslat na dopunu" u "Izmenjen"
Trebalo bi da se na taj način značajno ubrza procedura
Pozdrav iz Užica
 
Meni je od "izmenjen" promenjeno u "poslat na dopunu"...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh