Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Komšo, kad pomere na 100 ha, ti i ja ima da se oparimo...
Ako ostane ova cena kukuruza i psenice ,tuu nas ni 500 evra po hektaru ne vadi da se iscupamo ...
Jedino da ne sejes nista a da das u zakup i uzimas i kiriju i subvencije,kao mnogi sto tako rade i koji misle da smo mi budale i maloumni koje prevrcu zemlju a oni pametni...ali docice i tome kraj,bar sto se mene tice!
 
Mislim sad kad si platio sve dugove, da li ti je nakon toga stiglo rešenje da ti je predmet za subvenciju odobren?
 
Mogu agregatori tj otkupljivači,prerađivači ali u sastavu konkursa ima i potprojekti za jačanje u tržišnom lancu.
Koliko sam razumeo Agregator i kroz njeha mogu i koperanti kao fizička lica.Čekam d ami se javi konsultant pa ču znati malo više .
 
Mogu agregatori tj otkupljivači,prerađivači ali u sastavu konkursa ima i potprojekti za jačanje u tržišnom lancu.
Koliko sam razumeo Agregator i kroz njeha mogu i koperanti kao fizička lica.Čekam d ami se javi konsultant pa ču znati malo više .
Pa ja koliko vidim, fizička lica tj PG mogu da konkurišu.
0c4fc601b29104cbbcd6e6ea825d454c.jpg
 
Boki ne treba nikakav dokaz o uplati.
Ja sam proverio na eUprava i istog dana je proknjižena uplata.
Nakon toga sam otišao u savetodavnu službu da mi promene status zahteva sa "Poslat na dopunu" na "Izmenjen".
Jer ne verujem da će da izvrše uplatu dok je status "Poslat na dopunu" aktivan. Logično mi je da to znači da još uvek čekaju da se zahtev dopuni sa nekim dokumentima.
 
Danas je status promenjen iz "izmenjen" u "poslat na dopunu"...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Aj sad, da razjasnimo...
Koliko ćemo jbn goriva moći da sipamo na NIS pumpama po ceni DO 179 dinara sa Agro karticom? 400 odjednom valjda, ali da li je i to ograničeno na 100 litara po hektaru kao što je i ona refakcija od 50 dinara, ili nije?
 
Aj sad, da razjasnimo...
Koliko ćemo jbn goriva moći da sipamo na NIS pumpama po ceni DO 179 dinara sa Agro karticom? 400 odjednom valjda, ali da li je i to ograničeno na 100 litara po hektaru kao što je i ona refakcija od 50 dinara, ili nije?
400 litara dnevno svaki dan po 179 a povraćaj od 50 dinara od 179 do 129 važi za 100 litara po hektaru.
 
Nazad
Vrh