Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Nije tako napisao.
Čitaj kao što je napisano što reče vulin.
 
Ne mogu sam da izmenim status, bar ja ne znam to sam da uradim.
Ja sam išao u savetodavnu službu, i oni su mi izmenili status.
Samo kažem da kad je status "Poslat na dopunu" aktivan to je znak da nešto treba da se dopuni ili izmeni. Dok status "Izmenjen" znači da je ta ispravka odrađena i može da se radi dalje u Upravi za agrarna plaćanja.
 
Imao sam to za junad ,kad je poslat na dopunu dobiješ rešenje na mejl šta treba da dopuniš.
Kad to odradiš posle nekog vremena status prelazi u izmenjen ,ako je izmena dobra sledeće je poslat na isplatu.
 
Kod mene je kontra. Stojalo je izmenjen od 8.8. Onda su me zvali da ima nekog duga od 3.500 dinara pa da to rešim a oni će za par dana ponovo proveriti. I posle tih par dana stoji poslat na dopunu...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
I meni je nekoliko dana stajalo poslat na dopunu.
Ja nisam hteo da čekam da se neko seti da to proveri nego sam otišao u savetodavnu službu i oni su mi promenili u izmenjen.
Dan ili dva kasnije mi je zahtev prihvaćen i poslat na isplatu
 
Ako je ima valjalo bi ovo prebaciti u temu subvencije 2024


77135951d34f947cb004f5b9bb0329fe.jpg

898d6d5be86d15b56802905c9c2144e1.jpg

1f72484fc674720534e928593f2d4645.jpg

529cca07e66ae9426d0ef5cad47b13ba.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Govorite vec o novim subvencijama,a sta je sa starim koje nisu isplatili a govore da je sve isplaceno.Kad odem na e.agrar stoji poslato na isplatu a do danas jos uvek corak.


 
Uzeo sam neke parcele na ugovor. Overio kod notara i sad pokusao da ubacim na e-agraru ali mi odbija i kaze da se parcele vec nalaze na drugom gazdinstvu. Nalaze se na gazdinstvu od coveka koji je predhodno radio parcele,da li on mora na e agraru da ih izbrise da bi ja mogao da unesem ili kako? Ranije se to radilo po automatizmu,odnesem nov ugovor u trezor i oni odmah izbrisu kod predhodnog coveka a ubace na mene.
 
Uvek je bilo da parcele izbriše onaj kod koga se nalaze u gazdinstvu, nikad nije postojao kako napominjete automatizam.
 
Ajd javi kako si rešio problem. Znam za slučaj gde je vlasnik zemlje preminuo, ostale zarobljene parcele a ni nema e agrar.
 
U tom slučaju se gasi gazdinstvo sa umrlicom. Mada neznam kako to funkcioniše preko e agrara. Ranije je to bilo lako rešivo u trezoru.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
E veselo,covek otisao u Svajcarsku a nema ni otvoren e agrar i ostale zajebancije........
Znam za slučaj gde je vlasnik zemlje preminuo, ostale zarobljene parcele a ni nema e agrar.

Значи да су у оба случаја парцеле биле у газдинству које није обновљено прошле године па је у пасивном статусу, односно никад није ”дигитализовано”?
 
Nazad
Vrh