Subvencije poljoprivredi za 2014

I meni za gorivo, predao poslednjeg dana.
 
ma drzava nam je od reci....nemam reci....
danas uplacen i ostatak
Samo sto sve sto sam ja trebao drzavi da placam lupaju mi debelu zateznu kamatu a oni mogu i predposlednji dan u godini da mi uplate.
Zivela drzava Srbija !!!!
 
Uplaceno za gorivo (racuni predati krajem Avgusta) i za vestak je uplaceno (predato pocetkom Novembra). Za tovnu junad jos nista
 
Zna li neko dali plaćaju sva dugovanja ili samo za gorivo i đubrivo. U novembru predao za tovnu jagnjad
 
U nedoumici sam dali da predlozim urednicima da otvore novu temo,legle pare.No, ipak mislim da nema svrhe i da bi bila najneposecajnija jel naredne godine dve trecine nas iz ovih ili onih razloga nece imati sta da pise u njoj.Kako da bilo nek i bude ja bih da svima izvinem ako su se bilo kako (negativnoili pozitivno)pronasli u mojim komentarima .U ovoj temi ja se odjavljujem jel nema svrhe u njoj vise komentare davati posto je sve isplaceno,i mozemo da bubemo zadovoljni da i mi jednom kazemo da su nam vuci siti i sve ovce ostadose na broju.Narode mnogo srece i zdravljada vam njive budu blagorodne, zeli vam moja malenkost.
 
Danas odem da podignem neke pare, sluzbenica na salteru kaze, pao sistem. Nema para, otisle na isplatu subvencija. :sta: Dodji posle praznika. Stvarno ne verovatno.
 
Nazad
Vrh