Subvencije poljoprivredi za 2014

Za djubrivo danas uplaceno a predato poslednjeg dana
 
Neko od kolega rece da su podeljena resenja PIO svima, pa nama nisu... Niti ce biti podeljenja, jer se uvek zagubi izmedju Drzave i poste, i niko ne zna ni gde je ni dokle stiglo, tako je isto i u poreskom, oni jadnici pravdaju se da su poslali, a ovi iz poste nemaju pojma. Nije mi jasno zasto ga ne salju kao recimo poziv iz suda?? Jasno moras staviti svoj potpis da si primio i zavrsena prica, ovako salju ne preporuceno i bog te pita gde je sada...
 
Ja sam imao naziv za taj grad, ali obecao sam da necu vredjati i nazivati pogrdnim imenima i ostacu pri tome, a reci cu samo jedno cim mi neko pomene Beograd meni se kosa digne na glavi... Ja samo zeleo i udruzenje i bolji zivot za sve nas, znaci ne samo za ljude na forumu nego svih 134 hiljada registrovanih gazdinstava, ali koliko vidim kako premijer i ostali u drzavi razmisljaju, bili 130 hiljada zadovoljnih ili ne njima ni u dzep ni iz dzepa, mi cemo svakako biti zrtvovani zarad boljitka Srbije i tu nema ko da nam pomogne, sto smo dobili ove 2015 godine dobili, sledece cemo dobiti jos manje. Mi nemamo nikog da nas povede, da nas ujedini, a kada budemo to zeleli bice kasno, sistem ce nas sve uveliko preveslati zedne preko vode... Da li je ovo sto sam napisao pesimisticki ili nije nevazno je, cinjenica je da na svaki nacin pokusavaju da nas srozaju sto vise, uvesce oni i poljoprivredno zemljiste kao gradjevinsko i tu ce da nam stave omcu oko vrata raznim porezima i prirezima. Kada vidim kako kukaju ovi sto poseduju gradjevinsko zemljiste, vidim koliko je sati...
 
Resio sam da malo pratim te brojke koje "oni" iznose u javnost i da ih ovde objavljujem.

- - - - - - - - - -

A da ne bude da sam separatista,secesiinas,autonomas, da kazem da je budzet Novog Sada celih 20 milijardi dinara.To je drugari pola celog budzeta poljoprivrede Srbije.
 
Voćarske,s'tim da i rakovicu i fergusona tu ubrajaju. Ako sam dobro zapamtio..... Uostalom rećiće nam Boban.
 
Nazad
Vrh