Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti bas volis da zas..es uvek , uplasio si se kako ces u BG na pijacu ? Po tvojim postovima razdor mislis da ces uneti ovde ? Pa protest nece imati uticaja ma sta ovde pisao.Rekao sam ti ponesi karticu gazdinstva . Kakva politika , pa i prosle godine Ivkovic je bio na celu severne Backe ! Svi se bave poljoprivredom za tvoju informaciju tako da neiznosis ne istine. Stvarno mislim , a sto ti nisi organizovao protest ?
kAKO DA SE NE UPLASIM PA ODE MOJA PROIYVODNJA...Pa ti si se uplasio ya 14000 po ha a ja da se ne uplasim za celu proizvodnju.Drugo iy Crepaje i Debeljace mnogi NE DOLAZE,ja dolazim.A politicki kayu da je jer proteste vode ljudi koji NEMAJU VEZE SA POLJOPRIVREDOM!
 
Povedite malo računa o pisanju, velika slova se smatraju vikanjem, koristite pravilno tastaturu i oznake na njoj. Nismo u obdaništu. Imate opcije za uređenje poruke ako Vam se nešto omaklo u pisanju.
 
Asistenti imaju svoja domaćinstva, i možda im je rečeno da ih obaveste o mogućnosti da uzmu avans. Mene iznenadjuje da ljudi zaista uzimaju avans, bez čekanja 25og, a pogotovo jer to nije subvencija.
neki su zaista bili iznenadjeni kada su saznali da je ovo novac koji im se daje unapred, a ne besprovratni novac.
 
Kao asistent savetodavca moram da kažem da ovo nije istina. Jesmo radili za vikend i ministarstvo je o tome obavestilo poljoprivrednike sms-om, što je značajno povećalo odziv, ali nije u pitanju nikakvo moranje niti imamo instrukcije za bilo kakve spiskove ili kućne posete. Naprotiv, zabranjeno je napuštati radno mesto. I bez svega toga meni se do sad prijavilo 89% za avans....
 
Kao asistent savetodavca moram da kažem da ovo nije istina. Jesmo radili za vikend i ministarstvo je o tome obavestilo poljoprivrednike sms-om, što je značajno povećalo odziv, ali nije u pitanju nikakvo moranje niti imamo instrukcije za bilo kakve spiskove ili kućne posete. Naprotiv, zabranjeno je napuštati radno mesto. I bez svega toga meni se do sad prijavilo 89% za avans....
A sto nisi iskren ?
 
A sto nisi iskren ?
Pišem sa imenom i prezimenom i pre odgovora proverio sam mail. Koliko znam svi dobijamo iste instrukcije od ministarstva. Jedino je moguće da je koordinator tvog asistenta dao neke instrukcije na svoju ruku - ili neko od vas ne govori istinu. Ovde nisam nikad nikog propagirao, već iznosim svoje mišljenje ili ćutim.
 
Verovatno su takvu glupost i smislili ,e bas zbog takvih gluposti i treba izaci na proteste a ako to i urade e onda trba za betonirati sve , da nas vise ne dele i zezaju ,poceli su da preteruju zbog cega se u ovoj zemlji koristi stap i sargarepa pa ljudi nismo mi magarci mada bi to oni voleli.
 
sutra u 8h se krece... pale se masine i krecu put protesta... nema nazad.... neki su vec krenuli... ostavicu vam CAFEZICU pa vi vidite sta cete s njom... ja sam na licu mesta od 8h ujutru... pozdrav... CAFEZ...
 
Skoro sve su uredbe izasle samjo nema uredbe za stocare !?!
Zašto ??
Hoce li sutra biti i nekih zahteva i za stocare ??
Evo ja cu isterati svojih 100 tovljenika da blokiram neki put ako treba !!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh