Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovakve vrste subvencija odgovaraju vecini manjih paora, jer pravo imaju svi bez obzira na Pio cak i penzioneri koji imaju gazdinstvo imaju pravo,
po meni ce biti veliki problem i treba paziti da se ne pređe 4miliona na racunu da se ne mora ići u PDV normalno ko ne želi
 
ovakve subvencije odgovaraju onim koji hoce da rade, a ne da "seju" u mocvare i ko zna gde.
Po proslogodisnjem sistamu zagarantovani dobitak 14.000 pa ko se uklopi

Ne mislim da su i ove pravljene iz postene namere, bice neka fora na kraju, da li PDV ili neka druga obaveza... nesto mora du bude posle sargarepe od dizela
 
ovakve subvencije odgovaraju onim koji hoce da rade, a ne da "seju" u mocvare i ko zna gde.
Po proslogodisnjem sistamu zagarantovani dobitak 14.000 pa ko se uklopi QUOTE]
Od kada su subvencije po ha uvedene ,sve njive koje do tada nisu rađene su sejane i skinut je neki prinos.Normalno da nije ekstra ali je ipak proizvedena hrana.Do tada je bilo leglo korova.
 
Ja jutros predao za avans otisao posle toga da posejem 2h kukuruza vratim se pogledam mobilni vidim legle pare dobio poruku iz banke ne verujem sta se radi sad pred izbore nista me neznaci taj avans al nisam mogao dedu da smirim na glavu mi se popeo da idem da predam a bas sam hteo da izbegnem jebi ga njegova zemlja moram kako on kaze:kisa:
 
On tako ne misli vec se nada da se napravi da dva coveka drze celo selo i svu zemlju i sva zarada da ide njima i da diriguju cene bar sam ja tako shvatio iz njegovih komentara i lepo predaju zito kukuruz u silose subvencija odmah na ruke ili sacekaju par dana i njima super a mi lepo mozemo da idemo kod njega i druge u nadnicu za 1000dinara pa ko prezivi pricace
a na ovaj nacin 95% ljudi u Srbiji nece vidite subvencije jer prodaju na pijaci ili trose hranu kroz stoku i ko ce tu moci da pokaze i dokaze koliki je prinos bio ma dajte bre ovo nemoze da prodje nikako ovo je cista zajebancija od stane drzave!!!


Da nema dede Vi bi ste bili među ovih 95%.:haha:
 
iz opstine kovacica najvise ce biti iz padine,i kovacice .Crepaja i Debeljaca bice malo traktora,mnogi kazu da je politicki...Protest vode ljudi koji se ni ne bave poljoprivredom sto znaci da je i tu politika umesala prste..
 
Zar je politika ako ja zdravorazumski razmisljam :sta: Najprostije hoce da mi kazu kako je 5000.>14.000 (za psenicu), spustili su cenu suncokreta za tih 3din sto daje drzava, moram da prodam Kosticu repu, jer u suprotnom nemam subvenciju... Ja nedam da me ucenjuju na ovaj nacin. Prodacu kome ja hocu i kad hocu!
 
iz opstine kovacica najvise ce biti iz padine,i kovacice .Crepaja i Debeljaca bice malo traktora,mnogi kazu da je politicki...Protest vode ljudi koji se ni ne bave poljoprivredom sto znaci da je i tu politika umesala prste..

Ti bas volis da zas..es uvek , uplasio si se kako ces u BG na pijacu ? Po tvojim postovima razdor mislis da ces uneti ovde ? Pa protest nece imati uticaja ma sta ovde pisao.Rekao sam ti ponesi karticu gazdinstva . Kakva politika , pa i prosle godine Ivkovic je bio na celu severne Backe ! Svi se bave poljoprivredom za tvoju informaciju tako da neiznosis ne istine. Stvarno mislim , a sto ti nisi organizovao protest ?
 
Poslednja izmena:
To su čiste gluposti , nikakva politička pozadina nestoji iza ovih protesta, mene polika neiteresuje, ali imam drugare (kolege) koji su članovi raznih političkih partija a na protestima su svi zajedno i složni jer imaju isti cil SUBVENCIJE PO HEKTARU kao što su bile i do sada. Inače kako čujem iz Padine i Kovačice ide u sredu veliki broj traktora sa istim ciljem ne da ruši ovu vladu već da se izbori sa subvencije koje imaju svi poljoprivredni proizvođači u okruženju. Ova vlada na čelu sa Ds-om je ite kako odgovarala poljoprivrednim proizvođačima ali dog je na čelu min.poljoprivrede bio Saša Dragin, da je ostao do sada poljoprivrednici nebi imali razloga za proteste i znali bi za koga da glasaju na izborima, a ovako neznam dali će dobiti neki glas o Poljoprivrednika
 
Gledao sam...bio i onaj idiot MM,on me nekako najviše iritira sa njegovim biserima:sjasi:,skoro kao buljavi.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh