Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja da imamvisak bonova nebi ih dao ispod 70 dinara a i platiobiih 70 dinara da mi neko nudi , ja sam realan covek ne ko neki ovde da se rugaju narodu a njih da vinu u nebesa kako su oni VVeeeliki poljoprivrednici i kakobi oni kupovali po 30-40 din pa radije bih bacio (da ih imam viska ) nego da me neko podcenjuje .
Znaci 70din ponuda od mene .

Rale ja sam lozak platio 92 din. mislis li da je ta nafta toliko bolja?
 
Nama nas Savetodavac lepo dao da odnesemo kuci, pa smo potpisivali, a cujem da ima slucajeva tamo gde dezuraju panduri mora da se potpisuje na licu mesta :sjasi:
 
Министар пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде Душан Петровић потписаће, у четвртак 22. марта 2012. године, уговоре за пројекат наводњавања са представницима Јавних водопривредних предузећа, у 12.30 часова у Прес сали Владе Републике Србије (Немањина 11).

Jos jedno pranje novca pred kraj vladavine http://www.mpt.gov.rs/articles/view/13/2855/index.html
 
Ja sam danas bio po naftu u Zrenjaninu nikog nigde bili smo tamo od 8 pa do 11:30 dok smo napunili 5000lit i nigde nisam video nikog da je bio po gorivo sa bonom a i pumpadžija kaže da je do sad kod njih juče bio jedan i danas ja.
nema se para eto sta je....

---------- Poruka napisana u 00:29 ---------- Prethodna poruka je at 00:21 ----------

sve mi ovo smrdi na neku tesku mucku...kod nas natocis naftu, platis a izracunaju ti digitronom.nista preko kase... jel to tako treba?
 
Jeste tako mora,jer u kasu im je cena 141.9din/lit *a projekat kad je pokrenut nafta je bila 125din/lit tako da sa bonovima obračunavaju naftu po toj ceni i zato treba da plaćaš 65din/lit a 60din plaća država.
 
Oni nas da izvinete siv posteno zaj......Dobio daans sve bonove od 5 litri. Srecom prvi jutros, sat vremena popunjavao bonove a na pumpi extra brzi pistolj napunio burad za pola sata!!! Mada ljudi zalosno je ono sto sam video dolaze ljudi sa kojekakvim balonima uzimaju 70 - 100l goriva. Uredu sa cenom od 65 din. Ali muka je i to sada nekima izdvojiti!!!

---------- Poruka napisana u 20:44 ---------- Prethodna poruka je at 20:42 ----------


Valjda ce da opali neka kisa , jer danas gledao posejanu repu kod komsije, sigurno je na 6 cm, a zemlja sva suva .Ta bez kise nema da nikne

javljaju za nedelju pljuskove,pa do utorka na celu mucnu Srbiju da se prosiri. Nama jedino bog i kisa mogu da pomognu, od ministra i predsednika Bokija nema vajde...a ovamo pricaju kako isu po Srbiji i unapredjuju poljoprivredu,malu privredu...
treba psenici i jecmu kise...lepa je za sada ali se plasim susa da je ne unisti...a zeleni se ko tepih...moja davno nije bila bolja u ovom periodu.
 
Ljudi cuo sam da je drzava odobrila kredit sa fixnom kamatom od 6%. Ako bih uzeo 10000 eura koliko bih trebao da vratim ukupno? Koliko dugo bih trebao otplacivati i koliko novca mesecno bih trebao placati? Nije komplikovano izracunati, ali neko mi rece da se kamata obracunava na mesecnom nivou, i ne znam na koliko godina se moze uzeti kredit, sto racun dodatno otezava. Ako se neko se vec raspitivao o ovome ili podizao kredit neka odgovori.
 
Druze vec je pisano o tome, ja sam bas postavio pitanje, prelistaj malo. Vracas 6% od vrednosti kredita posle 3 godine, kredit nije vezan za euro. Normalno bice tu malo vise da se plati od 6% , troslovi obrade kredita i slicne fore da namaknu neki dinar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh