Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja dobio fiskalni i gotovinski racun ... za ovo gorivo sa bonovima

Sad samo F5 klikajmo na stranici vlade rep.Srbije .. da vidimo sa cim su izasli , trebalo bi danas.
A mogli bi i dodolu da unajme za kisu :cvetic:
 
да ли је могуће узети овај кредит са 6 % камате и за куповину половне механизације или само нове
 
Ja koliko znam rekli su danas i uredba za subvencije ili ce biti opet sledece nedelje:haha:
a mozda i one tamo...sta ces kad rade punom parom a nemoze se na sve strane,prekjuce nam ministar bio u budvi pa sad dok se odmori taman sledece nedelje ako mu ne upadne opet neki putic a vas seljaci ko j... a kako su nam lepo prodavali fore da ce sa uradbama izaci do 31 januara skoro sam im poverovo,mislio ajd opametili se ljudi posle proslogodisnjih zezancija al oces ocin...
 
Ajde molim te ako ti nije tesko uslikaj fiskalni i okaci ga da vidimo kako izgleda.

uredbe ni danas nisu izasle .. e bas treba da nas j... !!! Kad cutimo

x1zu6g.jpg



Gotovinski je u pozadini
 
Oni izgleda igraju žmurke sa nama.puj pik ne važi.Ovo stvarno već predstavlja neozbiljnost.Bonove još nismo dobili,sad nam nude i refakciju,matijević snizio cenu bikovima na 200,kukuruz pada i sad se lepo svi bogate zbog tzv subvencionisane nafte,Izgleda da ćemo još mi njih subvencionisati kada se sve sabere i oduzme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh