Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od države 14.000 dinara za 100 hektara
petak, 27 maj 2011 18:49 Kako portal Kvantaš saznaje iz pouzdanih izvora vlada je povukla predlog uredbe po kojoj se subvencionišu registrovana poljoprivredna gazdinstava sa 14.000 dinara po hektaru za gazdibstva koje obrađuju do 10 hektara. U toku je izrada predloga nove uredbe koja je ista kao prošle godine i subvencioniše registrovana poljoprivredna gazdinstva sa 14.000 dinara po hektoru koje obrađuju do 100 hektara.
 
Sta si zapeo u vezi marginalnog podrucija. Otkud ti informacija da ako si marginalno podrucije ne mora se uplacivati Pio? Siris totalne dezinformacije.
Jedino ako vi tamo nemate neke privilegije.

Marginalna podrucija dobijaju subvenciju bez obzira da li uplacuju PIO.Bar je tako bilo zadnjih 5 god,od kad se ja bavim ovim,i od kad dobijam subvenciju.A neuplacujem PIO.
 
Od države 14.000 dinara za 100 hektara petak, 27 maj 2011 18:49 Kako portal Kvantaš saznaje iz pouzdanih izvora vlada je povukla predlog uredbe po kojoj se subvencionišu registrovana poljoprivredna gazdinstava sa 14.000 dinara po hektaru za gazdibstva koje obrađuju do 10 hektara. U toku je izrada predloga nove uredbe koja je ista kao prošle godine i subvencioniše registrovana poljoprivredna gazdinstva sa 14.000 dinara po hektoru koje obrađuju do 100 hektara.
 
Ove me price podsecaju na bajke o psenici malo je zasejano skocice cena prodje zima psenice ima dovoljno za nase potrebe dodje prolece bice i za nas a i za izvoz dodje zetva cena se nezna strucnjaci govore da je potrebno sto pre skinuti psenicu...
Dok nevidim uredbu na sajtu ministarstva poljoprivrede sve je medijsko zamlacivanje.
 
E sad mi nista nije jasno, kvantas kaze da ce se vMoze li ratiti na proslogodinji nacin subvencionisanja a b92 kaze da se pocetkom nedelje usvaja uredba za subvencionisanje do 10ha?! Moze li neko da mi objasni o cemu se radi?
 
Marginalna podrucija dobijaju subvenciju bez obzira da li uplacuju PIO.Bar je tako bilo zadnjih 5 god,od kad se ja bavim ovim,i od kad dobijam subvenciju.A neuplacujem PIO.

Ja takodje sam u marginalnom podruciju ali verovatno za neka podrucija to vaze a za neka NE. Da podsetim da sam iz Vojvodine Juzni Banat. Bas mi je drago da sam saznao i ovu glupost koju nisam mogao ni sanjati da je moguce.
 
Koliko me pamcenje sluzi, to za marginalna podrucja je vazilo samo za ona gazdinstva koja rade do 5 h.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh