Slobodna diskusija o traktorima

A 7000 je ok cena za njega, nisu trazeni zato sto tih apolla ima bas malo i ljudi se boje da ga uzmu, a mislim da nije los traktor, jedino za delove ne znam kako bi ih nalazio.
Jos da dodam, to ti i nije neki traktor za preprodaju jedino ako nije bas neka pristupacna cena, ljudi jos uvek beze od njih
 
Poslednja izmena:
Necu dati 7000, ponudio sam mu 6000. Pa cemo videti. Ima 76 sati rada, maltene nov.
Ja smatram da je u klasi 549dv, aki ne i bolji, 2011. godiste. Cetri izvoda hidraulike, mehanicki reverzer.
 
Pa bas tako. Sad nesto razmisljam da nije radjen kao Foton 504. Ima perkinsa 4 cilindra. Pise model traktora 504. To pise na plocici u kabini. Ima rucku za reverzer sa leve strane.
 
Posto mi rodjak ima fotona 454 znam po nesto o njima. Ima 4 cilindra ali to ti je kopija perkinsa ili kog vec motora. Kabina je drugacije odradjena od fotonove, npr na fotonu su menjaci u sredini izmedju nogu a reverzer sa desne strane, uglavnom nije puno bucna kabina.

- - - - - - - - - -

Da je to stvarno nešto iole dobro već bi našao kupca....

Pa da covek ume da postavi na internet oglase prodao bi, ovako samo kolega Manjevic uzima jeftino traktore :haha:
 
Da je to stvarno nešto iole dobro već bi našao kupca....

Pa problem je sto ni ne znaju puno njih, a i sto kaze alen, niko ne zna za te traktore. A i ko ce da mu veruje da ima 76 radnih sati.
Kada bi imao para kupio bi sigurno, snate da sam pisao da hocu da menjam 539, jel je mali za prskalicu i zitnu sejalicu. A ovaj bi ekstra odgovarao.
Videcemo jos.

- - - - - - - - - -

@alen1972 stavio sam ja na kupujemprodajem. Ali sa cenom 10500e. Tako mi je on rekao. Doduse mislim da nece bas svakom da proda, za pare sto je menk nudio.
 
Manjevicu ja taj traktor nisam video ni mogao naci na kupujem prodajem, jesi li mozda slikao za oglas kabinu iz bliza da se vidi lepo gde mu je koja komanda.
 
Aha, ja sam mislio da nisi za oglas na kupujem prodajem slikao druge slike, ne mogu da nadjem taj oglas vec sam zaboravio kako kabina izgleda
 
Aha, ja sam mislio da nisi za oglas na kupujem prodajem slikao druge slike, ne mogu da nadjem taj oglas vec sam zaboravio kako kabina izgleda

Onako, nije lose. Sve je skockano lepo, pri ruci. Samo me nervira reverzer, lakse bi bilo da je na desnu stranu, gde su i rucice za hidruliku.
 
Da li ova maska pase na stari tip u pitanju je imt 560?
Ovakva maska je u pitanju
5efb17204028af653af001fca35b7e86.jpg


(SLIKA PREUZETA SA INTERNETA)
 
Lep traktor ali za izbegavanje.Kad ti nesto crkne na njemu u sred sezone a crci ce kao i sve kinesko ima da se obesis pored njega jer deo neces naci nemoj neko da te laze.To su sminkerski traktori i nemogu da izdrze ni 50% sto su izdrzali domaci traktori a i traktori ozbiljnih imena(zetor,ursus,belarus,fent,deutz...)za ovih 50 godina teske eksploatacije.

U jednoj firmi u komsiluku su kupili grejder YTO iz kine,kopija katepilara,na oko fantazija,secam se kad je doteran nov lepota ga pogledati,isao sam s burazerom da im neke masine popravlja i kad sam posle 3 godine otisao opet vidim YTO bacen stoji u dva dela polomljen.Kazu radnici ni 500 sati puko na pola a kvarova do sad nedaj boze,kao da su delove pravili od papira,sve se uvija i puca.A grejder je masina koja trazi ekstra kvalitet i moze da izdrzi i najveca opterecenja.
 
Vidim da su ljudi bili zadocoljni sa ytom i fotonom. Pa reko icice i ovo. Delovi se sigurno poklapaju.
 
Kod nas yta i nema, ali fotona ima sigurno 20ak i ne crkavaju tako kao sto kazes a delove imas u Kraljevu sta pozelis, a taj apolo dosta slican fotonu jedino kabina nije ista. Ako ih poredis poredi onda nov kinez i novi imt, ovde su se imt novi 549 raspadali sa malo radnih sati. Jedan covek koji samo usluge radi sa tim fotonom tera vec treceg fotona, prosli imao 4000 radnih sati i menjao za novi zbog novije kabine.
 
Nazad
Vrh