Slobodna diskusija o traktorima

Zanimljiv onaj IMT 550. Samo ako su mu iz 4 cilindra sa turbinom izvukli samo 50 ks to je nista. Jel 550 i 549 bese imaju iste kabine? Nisu odvojene od menjaca?
 
Tri cilinda je onaj 550 .
Auf imt turbak je stroj , ko zna bil se na sedmicu lako dala namjestiti turbina
 
Kod jednog nakupca u Vrbasu je bio stari tip 577 sa nekom cudnom kabinom i imao je turbo motor traktor je bio ziva vatra i dugo sam se lomio da ga kupim od njega ali me plasio bas taj turbo jer do tada nisam imao prilika nista slicno da vidim,a bio je uvezen iz Francuske!Tako da verovatno postoji mogucnost ugradnje i da zaboravio sam reci imao je oko 90-95ks!
 
Kod jednog nakupca u Vrbasu je bio stari tip 577 sa nekom cudnom kabinom i imao je turbo motor traktor je bio ziva vatra i dugo sam se lomio da ga kupim od njega ali me plasio bas taj turbo jer do tada nisam imao prilika nista slicno da vidim,a bio je uvezen iz Francuske!Tako da verovatno postoji mogucnost ugradnje i da zaboravio sam reci imao je oko 90-95ks!

To je pila njemu snage na fali a zvuk tek.
 
Ljudi, odustao sam od onog Apoll a. Prepustio sam clanu alen1972. Pa ce ga najverovatnije on uzeti.
 
Odustao sam i ja jer onaj covek nije u vinklu, za 3 minuta mi je rekao 3 cene a meni ne pada na pamet da idem 450km pa da me tamo zeza opet sa cenom.
 
Odustao sam i ja jer onaj covek nije u vinklu, za 3 minuta mi je rekao 3 cene a meni ne pada na pamet da idem 450km pa da me tamo zeza opet sa cenom.

Samo ti to ostavi meni. Resicu ja. Samo mora malo da ga pustimo. Docice sam kod mene.
Danas kad sam bio kod njega, kaze odustao od prodaje. Posle onog kad si ga zvao. Kaze nece on da ga ucenjuje neko. Cirkus sa njim.
 
Jedno pitanje za iskusne. Zanima me jedan savet. Sta mi je najbolje da uzmem za obradu malinjaka..? Neki traktor koji je dosta uzi a mogu da nakacim na njega sve sto mi je potrebno za obradu.. Nekog Tomu Vinkovica ili mi predlazete mozda nesto bolje...? Sadjena je na razmaku od 3m, ali kad se rasiri izmedju ostane nesto manje od recimo 1.80m za obradu. Pozdrav! Hvala unapred!
 
Jel ima neko slike tog Appola?Da vidim o čemu se radi? :)

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh