Sitnilice biljnih ostataka za adaptere na kombajnima(opšta tema).

Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Nadam se. Ovo ce biti prva sezona.
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Mali lalo jel ti ostaje kais sto ide sa osovine bitera na osovinu grla ili stavljas lanac posto mi probali sa kaisom pa nije islo
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

ja stalno radim sa kajsevima,jedino pogon hedera normalno lanac,da i ti neteras 3 pun varijator pa ti zato proklizava,inace imam svu kombinaciju lanaca i lancanika al ko ce to sve......mrzi me.......
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

pa i ja sam terao sa kaisevima dok nisam ubacio tarup
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Na kais smo mi terali ali smo pritegli spaner da bolje vata
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

ajd ko ima taj tarup na 142 kad pocne da vrsi nek se javi ako je zadovoljan mozda bi dosao da vidim kako to radi u radu na njivi ako ufatim vreme,jedino da niste iz kosovske mitrovice ili budve daleko mi je to..... :haha:
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Dođi kod mene da vidiš ja sam ugradio na Burgona isti sistem a ne živim u Budvi đetiću :haha: :D
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Matić je napisao(la):
Dođi kod mene da vidiš ja sam ugradio na Burgona isti sistem a ne živim u Budvi đetiću :haha: :D

Covjek bi stvar htio vidjeti kako funkcionira na zmaju, kako ga nosi, jel motoru tesko il nije, jel dobro sjecka...
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Znam da ga interesuje za Zmaja,nisam toliko blesav.Bez obzira što nije na Zmaju ja sam pozvao čoveka a on ako hoće neka dođe slobodno da vidi,princip je isti.
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

sve su ostalo nijanse ::namigivanje::,ipak bi voleo na zmaju da vidim na kojim brzinama kretanja kako tarupira i koliko moze nisko da tarupira ili koliko nisko uradi kada su kljunovi do zemlje,vlasnici zmajeva nek se jave ako su za gosta a tebi Maticu :ppozdrav:
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Ako te interesuje na Z162 kako funkcionise, imas poziv, cim krenem javljam. :ppozdrav:
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Ajde ko bude prvi počeo da vrše kukuruz neka stavi slike, da vidimo kako radi tarup. Videli smo kako izgleda, nebi bilo loše da vidimo i ono najvažnije - kako radi. Snimak bi bio idealan. :D
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Evo kako radi razbacivac slame u soji, gde ima vise mase i duze stabljike...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9BpLpaTW_s0[/youtube]
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

exta
radi posao a ne opterecuje masinu
prava secka trazi vise ks a ovo kombajn i ne oseti
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

@ Mićo

Zar ti ne reče da soju ne radiš?
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

koliko se ja secam reko je da soju nerazbaciva jer tamo svi baliraju soju,al nema veze videsmo kako sistem radi i u soji,skoro pa isto kao kad ja prodjem klasom ::namigivanje::
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

branko je napisao(la):
@ Mićo

Zar ti ne reče da soju ne radiš?
Kad sam se preracunao koliko me izadje skela i ostali troskovi, jeftinije ce me izaci da baliram sa ove strane Tise kukuruzovinu (za lozenje) pa makar imala i manje kalorija...
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Moj drug je počeo da radi tarupe na zmaju 1000e inače potpuno isti kao sa prethodnih slika,uradio je već 5 kom.
 
Odg: Tarup na uređaju za kukuruz za ZMAJ kombajne

Jel ima neko slike kako to radi na njivi. Hvala.
 
Nazad
Vrh