Sistemi za navodnjavanje

Koliko se krecu cene polovnih tifona ? Imam dva tifona u ponudi creva su f90 cini mi se da su po 200m duzine. U pitanju su teske lesine , mislim da im fale i kolica pa ne znam koja je realna vrednost za te stvari. Sutra cu imati slike pa cu da nabacim ako neko moze da mi pomogne koliko da ponudim para za tifone u tom stanju
 
Koliko se krecu cene polovnih tifona ? Imam dva tifona u ponudi creva su f90 cini mi se da su po 200m duzine. U pitanju su teske lesine , mislim da im fale i kolica pa ne znam koja je realna vrednost za te stvari. Sutra cu imati slike pa cu da nabacim ako neko moze da mi pomogne koliko da ponudim para za tifone u tom stanju
Kakvo je namotavanje,koja je marka,...
 
Stigo Tifon
34509zb.jpg
23uq4qx.jpg
30clkx0.jpg


- - - - - - - - - -

duzina 350 metara.
 
Jel neko konkurisao za bespovratna sredstva za navodnjavanje koja dodeljuje pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu?(Moze i na pp ako nece javno o tome)Potrebne informacije o potrbnoj papirologiji u vezi povratnih sredstava za tifon
 
Poslednja izmena:
Jel neko konkurisao za bespovratna sredstva za navodnjavanje koja dodeljuje pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu?(Moze i na pp ako nece javno o tome)Potrebne informacije o potrbnoj papirologiji u vezi povratnih sredstava za tifon

Ja sam juce bio u sekretarijatu i potpisao ugovor i menicu i zavrsio vise hvala Bogu sa tim, sad samo cekam lova da legne. Trebaju ti isti papiri kao i za sve ostalo. Evo ti link pa procitaj http://195.178.40.73/poljoprivreda/node/68 ispod onoga preuzmite procitaj sve i bice ti jasno ako negde zapne pitaj. Sa tog sajta skini i odstampaj prijavu za konkurs i izjavu to imas u tekstu Tekst konkursa i drugu izjavu ona ti je na Izjava #1. Ostalo sve vadis po gradu.
 
jel neko dobio povracaj na racun od sekretarijata za sisteme za navodnjavanje,pumpe...
 
ja podneo danas kažu da su iz 1 i drugog kruga dobili lovu.

mi iz trećeg kruga ćemo dobit ....
 
Pozdrav svima! Da li neko zna, moze li se na parceli od 200 metara terati top sa crevima od 2"? Ulaz na topu je 2"(50mm) ali ne znam da li je problem da od same pumpe do kraja ide crevo od 2" ili prvo moram staviti crevo od 3"(75mm) pa onda redukovati na 2". Mislim da stavim vatrogasna creva posto su mi ona najprakticnija za upotrebu. Hteo sam ovih dana da odem da kupim pumpu dmb slap 800 vp (5 bara) i top srednjeg dometa(river ili skiper) i sve sto je potrebno, pa da konkurisem za ta nepovratna sredstva, ali jos ne znam koja creva treba da kupim, pa bi mi znacilo ako neko zna odgovor.
 
Pozdrav svima! Da li neko zna, moze li se na parceli od 200 metara terati top sa crevima od 2"? Ulaz na topu je 2"(50mm) ali ne znam da li je problem da od same pumpe do kraja ide crevo od 2" ili prvo moram staviti crevo od 3"(75mm) pa onda redukovati na 2". Mislim da stavim vatrogasna creva posto su mi ona najprakticnija za upotrebu. Hteo sam ovih dana da odem da kupim pumpu dmb slap 800 vp (5 bara) i top srednjeg dometa(river ili skiper) i sve sto je potrebno, pa da konkurisem za ta nepovratna sredstva, ali jos ne znam koja creva treba da kupim, pa bi mi znacilo ako neko zna odgovor.
moze sva creva,cevi fi 50mm bez ikakvih problema na 200m duzine
 
Hvala na odgovoru!!! Pre par dana sam bio u vrbasu best&co gledao pumpe i topove, meni je to blizu(12 km), top srednjeg dometa(river i skiper) 230 evra bez postolja(to mozez i sam da napravis), imaju i neke turske istih karakteristika ali je i cena ista. Sutra idem za Novi Sad da vidim pumpe posto u vrbasu imaju samo od 10ks, 500l/min, 5 bara, 116000 dinara. U Novom Sadu pumpa 14ks, 1000l/min, 5 bara, rucni start 119 000 dinara, sto mi vise odgovara, jos cu videti da li imaju i topove.
 
Nazad
Vrh