Selektor za semena

16102013585.jpg

16102013593.jpg

Gde ja mogu naci kajseve za ovaj moj Trijar da li neko zna
uzmi zupcasti od nekog dizela i spois ga opancarskom nitnom sa spoljasne strane
 
Poznajem te ljude što prave selektor.
Preterali su sa cenom i to debeloooooooooooooooooooo..............
 
Da li neko ima da proda ili zna nekog da prodajr selector
,hteo bi da kulim jedan,do 3-4000e

Da li neko ima da proda ili zna nekog da ptodajr selektor do 3-4000e? ako je na pogresno meSto ,izvinjavam se nema moderatori prebace
 
Sve sam zatvorio da se ne vidi iz razloga sto netko moze kopirat.A nije fora razbijat svoju glavu a drugi samo presnime pa budu pametni.
Zao mi je.
 
Poslednja izmena:
Puno ti dobre ide u otpad bar na snimku se tako vidi,Po zvuku 99% mogu da tvrdim da je vibromotor sakriven unutra ništa revolucionarno što ćeš lako unovčiti pa sakrivaš patent.
Sretno ti bilo.
 
Pogledajte temu od prve strane, sve će vam se samo reći a ne tu neke fore skrivanja patenata....:sta:
 
Iskreno, mislim da se kitis tudjim perijem, i ti si ovo presnimio od negde. :ideja:

Mnogi znaju princip i to nije tajna nego je tajna to napravit u pravim dimenzijama da dobro radi.
.Ne kitim se perjem nego sam se dobrano namucio da to dobro napravim.

- - - - - - - - - -

Pogledajte temu od prve strane, sve će vam se samo reći a ne tu neke fore skrivanja patenata....:sta:

Kad niko ne cita samo pametuje.

- - - - - - - - - -

Puno ti dobre ide u otpad bar na snimku se tako vidi,Po zvuku 99% mogu da tvrdim da je vibromotor sakriven unutra ništa revolucionarno što ćeš lako unovčiti pa sakrivaš patent.
Sretno ti bilo.
.Radi bez motora i bez struje...
A skrivam ja kako izgleda unutra a ne sta je unutra.

- - - - - - - - - -

I nisam na forumu da pametujem nego sam lijepo pokazao sto sam sebi napravio trijer.
Puno je ljudi vidjelo uzivo kako radi i prezadovoljni su.Bili je i zainteresiranih za kupnju ali tada nisam razmisljao o tome.Vidim da je sve vise zainteresirani.
Znam da uvjek ima filozofa da zele zavirit unutra da sebi naprave jer ne zele kupit.E malo morgen!
Ja se potrudio da sam napravim i nisam nikoga molio da mi pokaze.
Znaci ako netko zeli vidjet uzivo kako radi neka dojde pa makar da popijemo koje pivo.
 
- - - - - - - - - -

I nisam na forumu da pametujem nego sam lijepo pokazao sto sam sebi napravio trijer.
Puno je ljudi vidjelo uzivo kako radi i prezadovoljni su.Bili je i zainteresiranih za kupnju ali tada nisam razmisljao o tome.Vidim da je sve vise zainteresirani.
Znam da uvjek ima filozofa da zele zavirit unutra da sebi naprave jer ne zele kupit.E malo morgen!
Ja se potrudio da sam napravim i nisam nikoga molio da mi pokaze.
Znaci ako netko zeli vidjet uzivo kako radi neka dojde pa makar da popijemo koje pivo.[/QUOTE]

:) Ko donosi pivo na prezentaciju? :)
 
Pretpostavljam da radi na principu spiralnog selektora. Gledao sam neki klip na YouTube gde se na tom principu razdvajaju različite granulacije nečega, pokušao sam sad da ga nađem ali bez uspeha...
 
- - - - - - - - - -

I nisam na forumu da pametujem nego sam lijepo pokazao sto sam sebi napravio trijer.
Puno je ljudi vidjelo uzivo kako radi i prezadovoljni su.Bili je i zainteresiranih za kupnju ali tada nisam razmisljao o tome.Vidim da je sve vise zainteresirani.
Znam da uvjek ima filozofa da zele zavirit unutra da sebi naprave jer ne zele kupit.E malo morgen!
Ja se potrudio da sam napravim i nisam nikoga molio da mi pokaze.
Znaci ako netko zeli vidjet uzivo kako radi neka dojde pa makar da popijemo koje pivo.

:) Ko donosi pivo na prezentaciju? :)[/QUOTE]

Moje pivo i to ladno:ppozdrav::ppozdrav::mad:

- - - - - - - - - -

Pretpostavljam da radi na principu spiralnog selektora. Gledao sam neki klip na YouTube gde se na tom principu razdvajaju različite granulacije nečega, pokušao sam sad da ga nađem ali bez uspeha...

:bravo::bravo:......
 
Nazad
Vrh