Selektor za semena

donosi u rumu na vašer onaj što radi spirale,više puta je pominjan i pisan broj,verovatno u delovima za kombajne
ima li tih trijera većeg kapaciteta
 
E bas to.Hvala Kiraj.:ppozdrav:Montoja ja sam svoj skoro pazario postavicu slike.Odprilike 1,5t na sat a imas vece po internetu po oglasima.
 
Ovaj je sa njuskala.hr inace isti kao moj
trijer-slika-3455042.jpg
 
600evropljana ne racunajuci put.Inace prodavac kaze(ako ne laze)da je stigao iz Crne Gore.Nije dugo ni puno koriscen sto pokazuju slike pa mozda i opravdava poreklo.
Evo neke slike
16102013587.jpg

16102013585.jpg

16102013593.jpg

16102013586.jpg


- - - - - - - - - -

Inace ja sam malo prckao oko njega i namestio mu drugo sito.Jer sa njim je doslo sito od 5mm sto mi je malo za psenicu pa dok ne nabavim od 6mm ovo je posluzilo.
 
Dobice motorce??? NEces valjda rucno da okreces??? Cuo sam da ga motor kao zezne ali ja mislim da je naj vaznije prenos da bude kako treba... Nadam se da cu ja da pronadjem jedan tako ocuvan!! Polako trazim naisao sam na jedan ali je bio u losem stanju,u njega djubriva koliko hoces kao da ga u stajnjaku drzao!!!! Poceo da trulu unitra pa sam odustao.... Nemogu da pronadjem jer to niko ne prodaje,ko ima tako ocuvan...

Svaka cast na kupovini nasao si ga ODLICNOG moj drug je dao za isti takav 750e a u ocajnom je stanju,mnogo losiji od tvog... Svaka cast... :ppozdrav:
 
Dobice motorce??? NEces valjda rucno da okreces??? Cuo sam da ga motor kao zezne ali ja mislim da je naj vaznije prenos da bude kako treba... Nadam se da cu ja da pronadjem jedan tako ocuvan!! Polako trazim naisao sam na jedan ali je bio u losem stanju,u njega djubriva koliko hoces kao da ga u stajnjaku drzao!!!! Poceo da trulu unitra pa sam odustao.... Nemogu da pronadjem jer to niko ne prodaje,ko ima tako ocuvan...

Svaka cast na kupovini nasao si ga ODLICNOG moj drug je dao za isti takav 750e a u ocajnom je stanju,mnogo losiji od tvog... Svaka cast... :ppozdrav:
Vec sam ugradio motorce i covek mi je izracunao prenos i zavrsio sam za ovu godinu ali je motor slab moracu da ga menjam.Zezne ga jer na foru moze da radi ceo dan.Ali ja za njega imam posla 5h u 365 dana.samo obrati paznju na cev.
 
slavkos
Imam potpuno isti koji je u mozda malo boljem stanju ali mu svakako treba ovakav remont.Interesuje me dali su na sve osovine stavljeni lezajevi(kod mene su biksne)i ako je stavljen motor kako je resen odnos remenica i koliki je broj obrtaja?
 
frenky što si ga ti prodao hteo bih da kupim neki takav sličan pa bih voleo da čujem od bivšeg gazde šta valja a šta ne valja kod njega????
 
Selektor je odlican, moze da radi sve, cak se radila i kamilica. U 90-tim kod nas se puno sejao pasulj i gricko i posla je bilo preko glave. Kasnije kad se prestao gajiti pasulj i gricko a posao se sveo na selektiranje soje i psenice to vise nije bila interesantna zarada, onda sam ga prodao. Koliko on sad trazi za njega, neznam, ima broj telefona pa proverite.
 
Nazad
Vrh