Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Odg: Sejalica za žito

ime nemam ja da sejem 300 ha nego 70-80 kad se bude povecalo onda cu uzeti vecu a mislim da od amazone nema bolje... :D
 
Odg: Sejalica za žito

nelupa Dragan 82 cene,to je realnost tamo,previsok im standard pa i takve cene,ja iako sam stalno u CH slabo šta mogu od mašina da kupim,skoro sve u Nemačkoj uzimam,mnogo su povoljniji,jeftiniji...
Pozdrav svima :cao:
 
Odg: Sejalica za žito

Ma sa diskovima da,al mislim na lule,kod mene su sve tri sa diskovima i ako najesen budem uzimao horsh mora biti sa diskovima,mada mislim da samo tako i prave :cao:
 
Odg: Sejalica za žito

proslog vasara u Palanci imala je jedna amazonka sa diskosionim ulagacima cena joj je bila2300e od 2.5m stvarno je bila dobra ali tog vasara nije prodata,ja sam se ipak odlucio za nodet od 2.5m prosta za stelovanje laka za nosenje i lepo zatrpava seme.Ovu od 2.5m sam platio 550e u ekstra stanju.
 
Odg: Sejalica za žito

slavko91 je napisao(la):
Post je spojen: [time]недеља, 31. октобар 2010. 10:38:29 CDT[/time]
_________________________________________________
15s3c4g.jpg
evo i moje agria subotica, zahvat 3m ... dobra sejacica

Post je spojen: [time]1288514727[/time]
_________________________________________________
xauwxj.jpg

Ja sam se odlučio za ovu i juče je uplatio.Samo ne znam da li je ova sa velikim košem ili ne naručio sam koš od 700kg
 
Odg: Sejalica za žito

Za to ja kupujem uvek kvalitetnu polovnu mehanizaciju i nikad na gubitku.Kod nove si malo sigurniji za kvarove ali si odmah izgubio pola oraha cim si je isterao iz fabrike. :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za žito

Nije pola, ali priblizno 25-30% istog trenutka kad je dosla u tvoje ruke. To se u strucnoj literaturi naziva "trziste limunova". :cao:
 
Odg: Sejalica za žito

pa kada bi svako kupovao polovne..sta bi onda posle kupovali ...jer niko nebi kupio nove.. :ppozdrav:
svaka cast na odabiru..i meni se ta svidja..
 
Odg: Sejalica za žito

Kopija Poljostrojeve.Nadam se da je urađena kvalitetnije.Drugar je kupio novu pre 5-6 godina i dosta smo morali da je preradimo da joj ne bi otpadali delovi.Njemu je otpadao desni točak na kome je pogon sejalice,baterije se drže na običnom limu,lule od prepečene plastike pa pucaju...
 
Odg: Sejalica za žito

Bolje da kažem šta sam iskusio.Doduše ovo je Poljostroj sejalica a možda je Agria bolje odrađena,ne znam.
 
Nazad
Vrh