Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Odg: Sejalica za žito

Ima jos 1 red sa prednje strane , ali sa ove fotografije se ne vide. Pa tako ima 31 red. A ima mislim oko 40 izlaza.
 
Odg: Sejalica za žito

Pa tri metra ali fazon je u češćim lulama, a seje sve što i ostale žitne sejalice. :ppozdrav:
 
Odg: Sejalica za žito

Ma sigurno ima neka posebne namene.Sto bi tolike izlaze pravili na 3m a tolike lule, ispada da seje red od reda na 9cm.
 
Odg: Sejalica za žito

Pa najverovatnije ima specijalne namene , jer neki zupcanici , ili kako se vec zovu nisu kao oni za Psenicu. To mozete videti sa ove slike. vidi se od pozadi bele kutijice kroz koje prolazi seme. E ti zupcanici unutra i same kutijice se razlikuju od drugih.
 
Odg: Sejalica za žito

srdjuanzorz je napisao(la):
Ma sigurno ima neka posebne namene.Sto bi tolike izlaze pravili na 3m a tolike lule, ispada da seje red od reda na 9cm.
Gajeno seno (sto se kod nas ne seje) ide na 9cm!
 
Odg: Sejalica za žito

stric je uzeo amazone d9 ako se ne varam 3 m mislim da ga je u srbiji kostala 5000e sam je nasao na internetu i doneli su mu ovako,ima isto jedan disk,i onaj aparat za stalne redove,hidro markeri.
Bio sam mu jednom seme izvuci i stvarno lepo radi,morat cu slikati kad iso kod nejga pa okaciti koju sliku :)
Post je spojen: [time]среда, 09. фебруар 2011. 17:35:21 CST[/time]
_________________________________________________
 
Odg: Sejalica za žito

Sumnjam da Amazone D9 sa diskovima može da se nadje za pare, verovatno d8 u jako dobrom stanju. :cao:
 
Odg: Sejalica za žito

evo jedne amazonke d9 i na prodaju je e sad kako da vam dostavim tel.? posto je neprodajem ja nego covek iz sela
if0f7k.jpg
 
Odg: Sejalica za žito

e sad ozda bas cu ici kod njega treba da dotera sa carine jd kombajn 1177 pa cu slikati i ovo :)
p.s. u super stanju je sejalica.
 
Odg: Sejalica za žito

Na jesen ili u leto imam u planu da kupim ovakvu sejalicu raspitao sam se u inter agraru 14.ooo-14.5ooe + PDV.....dali neko ima ovakvu sejalicu?

208tzle.jpg
 
Odg: Sejalica za žito

Bavanistanac je napisao(la):
evo jedne amazonke d9 i na prodaju je e sad kako da vam dostavim tel.? posto je neprodajem ja nego covek iz sela
if0f7k.jpg
Ima dve takve bio sam pre 2-3 nedelje kod njega, sejacice su u odlicnom stanju...
 
Odg: Sejalica za žito

ZRENJANINAC je napisao(la):
i koliko ::novac:: traži? Jel ona druga potpuno ista kao i ova ili ima razlike?
,,,ja sam gledo tu sejalicu ali me se nesvidja zato sto ima lule ( ulagace)....
 
Odg: Sejalica za žito

Nisam pitao za cenu posto me nije zanimalo isao sam da gledam sejacice za kukuruz... Imao je zitnjih sejacica jos oko 6-7 kom Amazone D7, Hassia...itd
 
Nazad
Vrh